Polityka Prywatności

Strona korzysta z plików cookie aby poprawić sprawność działania serwisu, ulepszyć kontakt i współpracę z naszymi czytelnikami oraz aby mieć możliwość śledzenia najnowszych wiadomosci.

Wszelkie dane osobowe naszych czytelników są całkowicie chronione przez nas – nie sprzedajemy danych które dotyczą naszych partnerów – dane są całkowicie poufne.

Znaki towarowe i logo które wyświetla ten serwis internetowy są w pełni własnością prawowitych właścicieli. Wszelkie znaki towarowe ,zdjęcia nie można kopiować czy też modyfikować !!

Informacje na stronie internetowej są pobierane ze stron internetowych producentów oraz danych znalezionych w internecie. Staramy się aby te dane były jak najbardziej rzetelne – naszym zadaniem jest dostarczenie ludziom informacji o dodatkach. Jako serwis nie ponosimy  żadnej odpowiedzialności za efekty uboczne podczas korzystania z suplementów przez ludzi, zanim kupisz cokolwiek skontaktuj się z producentem danego suplementu.

Twoja decyzja jaki suplement wybierzesz i jaki będziesz stosować  zależy wyłącznie od Ciebie osobiście.

Ponadto nie zmuszamy do  żadnego zakupu jakiegokolwiek suplementu opisanego w tej witrynie. Strona używa linki partnerskie i odsyła bezpośrednio do producenta gdzie samodzielnie podejmujesz decyzję o zakupie

Przed użyciem suplementów należy  skontaktować się z lekarzem i zasięgnąć rzetelnej opini .