Kupując suplement na odchudzanie zawsze mamy wątpliwości, czy zadziała on dokładnie tak, jak obiecuje to reklama.

Te same wątpliwości pojawiają się również w przypadku tabletek Slimcea – czy rzeczywiście są one skuteczne? A jeśli tak, to czy odchudzanie z nimi jest bezpieczne dla zdrowia?

Slimcea tabletki na odchudzanie

Producent obiecuje, że osoby stosujące jego tabletki szybko schudną, i to bez żadnych skutków ubocznych. Tabletki działają bowiem tak, że zmniejsza się uczucie głodu, co pozwala jeść mniejsze posiłki, prócz tego spalanie tłuszczu staje się intensywniejsze, a spożyte cukry nie zamieniają się w nowe zapasy tkanki tłuszczowej.

Naszym sprawdzonym faworytem na tym polu są tabletki green barley plus, które po prostu odchudzają.

Jakie składniki ma Slimcea?

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i mogą być stosowane regularnie przez wiele tygodni. Ich właściwości zostały potwierdzone badaniami.

 •  pieprz cayenne; zwalcza groźne drobnoustroje, dbając o odpowiednią florę układu pokarmowego;
 • cholina; przyspiesza eliminację złogów tłuszczu
 •  L-karnityna; odpowiada za szybsze spalanie tłuszczu i dobre samopoczucie;
 • L-tyrozyna; wspomaga odchudzanie, działa pobudzająco, przyspiesza metabolizm;
 • izoflawony sojowe; rozbijają złogi tłuszczu nie dopuszczając do tworzenia się nowych;
 • wyciąg z zielonej herbaty; przyspiesza spalanie tłuszczu, oczyszcza organizm z toksyn;
 • ekstrakt z yerba mate; niszczy komórki tłuszczowe, dostarcza energii;
 • ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego; usuwa komórki tłuszczowe;
 • imbir; ułatwia trawienie pokarmów, działa rozkurczowo;
 • guarana; walczy ze skutkami zmęczenia, dodaje energii, przyspiesza metabolizm;
 • garcinia cambogia; przyspiesza spalanie tłuszczy i nie dopuszcza do odkładania się ich w tkankach;
 • chrom; zmniejsza łaknienie i pomaga zwalczyć pokusę podjadania pomiędzy posiłkami;

Jak działa Slimcea?

 Zgodnie z tym, co pisze producent, Slimcea to suplement przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. Slim cea ma także pozytywny wpływ na pracę tarczycy, której zaburzenia bardzo często są odpowiedzialne za nadwagę. Slimcea reguluje poziom insuliny we krwi, co ułatwia rozkładanie komórek tłuszczowych przez enzymy.

Taki sposób walki z nadwagą uchodzi za jedną z najskuteczniejszych metod znanych współcześnie. Właśnie ten mechanizm wykorzystują tabletki Slimcea, które nim trafiły na rynek, przeszły wszystkie konieczne testy jakości.

Badania pokazały, że Slimcea istotnie ułatwia proces odchudzania, niestety jednak, nie ma szczegółowych informacji o tym, jak duża była grupa kontrolna oraz jakie konkretnie wyniki udało się uzyskać podczas kuracji odchudzającej.

Slimcea opinie

 

Czy te tabletki na odchudzanie są bezpieczne ?

Producent zapewnia, że ze względu na starannie skomponowany skład tabletki Slimcea można przyjmować bez strachu o stan swojego zdrowia.

Są jednak pewne przeciwwskazania: tabletek nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące matki, osoby niepełnoletnie oraz osoby uczulone na którykolwiek składnik tabletek.

 

Jak stosować tabletki Slimcea?

Tabletki należy brać codziennie, po dwie kapsułki o różnych porach dnia – najlepiej po zakończonym posiłku.  Nie ma tutaj wielkiej róznicy, stosujemy jak inne suplementy w tabletkach, jedynie może to wyglądać inaczej jeśli chodzi o krople odchudzające ecoslim. Rekomendowany czas trwania kuracji to trzy miesiące, w razie potrzeby okres ten można wydłużyć.

W tym czasie należy kontrolować masę swojego ciała i na bieżąco oceniać postępy. Razem z suplementacją zalecane są zmiany nawyków żywieniowych – posiłki powinny być mniej kaloryczne, z produktów nisko przetworzonych, bez nadmiaru cukru czy soli.

Slimcea opinie

W sieci jest sporo komentarzy na temat tabletek Slimcea, ale nie wszystkie są pozytywne. Część osób chwali sobie ten środek, że działa szybko i pomaga zrzucić niechciane kilogramy, ale nie brak i takich użytkowników, dla których Slimcea okazała się nie dość dobra.

W negatywnych komentarzach zwraca się uwagę przede wszystkim na to, że efekty są zbyt skromne albo nie ma ich wcale. Wielu klientów przyznaje, że Slimcea nie działa nawet w połowie tak, jak obiecuje to producent, przez co cała kuracja jest stratą pieniędzy, a środek nie jest godny polecenia.


Ocena redakcji :

 1. 1
  Skład tabletek Slimcea robi wrażenie, bo jest w nich aż kilkanaście substancji aktywnych o znanym działaniu. Jednak tak długa lista składników może być w rzeczywistości minusem, ponieważ większość z nich odpowiada za to samo, czyli spalanie tłuszczu oraz dodawanie energii – zbyt duża ilość substancji aktywnych jest po prostu niepotrzebnie obciążająca dla wątroby.

 2. 2
  Prócz tego, tak silne działanie pobudzające potrafi być bardzo nieprzyjemne dla organizmu i zamiast poprawy nastroju czuje się głównie rozdrażnienie, a nawet niepokój
 3. 3
  Zamiast tabletek Slimcea lepszym rozwiązaniem będą preparaty o mniej rozbudowanym składzie, za to całkowicie oparte na naturze, jak na przykład african mango900, który wykorzystuje nie tyle owoc co właściwości pestki mango . Jest tu tylko jeden składnik aktywny, którego właściwości nie są blokowane przez inne substancje.

Jakie tabletki na odchudzanie są najlepsze?


Najciekawszą propozycją na ten rok są nowoczesne tabletki odchudzające african mango, które już od pewnego czasu zajmują pierwsze miejsce na liście najlepszych preparatów do walki z nadwagą. Są bardzo często polecane przez klientów i zbierają niemal wyłącznie pozytywne komentarze na forach internetowych.

Według ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników wyszło, że około 94 procent kobiet oraz 91 procent mężczyzn stosujących ten środek zdołało schudnąć zgodnie z planem. Jak widać, jest preparat, który warto wziąć pod uwagę.

africa mango

Dlaczego warto stosować tabletki z mango?

Są skuteczne i nie zagrażają zdrowiu. W przeciwieństwie do konkurencyjnych preparatów, Afrykańskie mango rzeczywiście daje zauważalne efekty, a masa ciała systematycznie się zmniejsza przez cały okres kuracji odchudzającej. Do tego jest względnie tani, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę to, że faktycznie działa.

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
pl_PLPolski