Czy trwałe wygładzenie zmarszczek jest możliwe? Jak się okazuje, dzisiaj można tego dokonać nie tylko na stole operacyjnym, ale także w domu, przyjmując nowoczesny suplement bogaty w składniki regenerujące. Skin Vitalis to odpowiedź na zmarszczki( strona producenta), idealna dla każdej kobiety, która pragnie wyglądać młodo bez względu na wiek.

Krem Skin Vitalis


skin vitalis

Nasza skóra zaczyna się starzeć już po 25 roku życia. Oczywiście, widoczne symptomy tego procesu pojawiają się później, nie zmienia to jednak faktu, że o dobry wygląd cery warto dbać już we wczesnej młodości, a jeśli się to zaniedba, przyda się naprawdę skuteczny sposób na trwałe wygładzenie zmarszczek.

Dzisiaj usuwanie zmarszczek kojarzy się głównie z zabiegami medycyny estetycznej, które istotnie dają niezwykłe efekty, ale zawsze wiążą się z bólem i długim okresem rekonwalescencji, sporo kosztują i są obarczone ryzykiem – inwazyjne zabiegi kosmetyczne grożą poważnymi powikłaniami, nawet gdy wykonywane są przez profesjonalistów.

Na szczęście nie jest to jedyna dostępna metoda. Dzisiaj kobiety mogą skorzystać z dobrodziejstw Skin Vitalis, który skutecznie walczy ze zmarszczkami, ale nie powoduje bólu i nie nadwyręża kieszeni. SkIn Vitalis to bowiem suplement diety, w formie tabletek, które wystarczy łykać codziennie w dawkach określonych przez producenta. To kuracja, która nie wywołuje dyskomfortu, za to po jej zakończeniu cera jest młodsza, gładsza i ze zdrowszym połyskiem.

Jakie korzyści daje  Skin Vitalis?Cel, jaki przyświecał twórcom  Skin vitalis to przede wszystkim wygładzenie istniejących już zmarszczek. Skład jest jednak na tyle bogaty i zróżnicowany, że zalet płynących z suplementacji jest o wiele więcej. Dlaczego warto sięgnąć po ten środek? Oto jego największe zalety:

  • - Zmarszczki są wyraźnie płytsze, a te mniejsze stają się zupełnie niewidzialne. Nowe zmarszczki powstają znacznie wolniej, ponieważ substancje aktywne suplementu docierają do najgłębszych warstw skóry i hamują procesy starzenia.
  • - Skóra twarzy odzyskuje jednolity kolor, znikają przebarwienia i cienie pod oczami, cera odzyskuje młodzieńczy blask i wygląda zdrowo.
  • - Komórki skóry nawilżane są od zewnątrz tak samo jak rechiol dzięki czemu skóra dłużej zachowuje dobrą kondycję, nie marszczy się, nie traci sprężystości.
  • - Cera jest gruntownie oczyszczona, z porów usuwane są wszystkie zanieczyszczenia, tak że skóra może wydzielać prawidłowe ilości sebum i jest odporna na stany zapalne.- Skóra chroniona jest przed wolnymi rodnikami, co także spowalnia proces starzenia się, jak również pomaga uniknąć różnych schorzeń.-
  •  Poprawia się nie tylko wygląd skóry, ale też włosów i paznokci.Działania te widoczne są już od pierwszych dni suplementacji.

Jaki skład ma Skin Vitalis
na zmarszki

Dlaczego tabletki? Bo właśnie w takiej formule, a nie w zwykłym kremie działającym tylko na powierzchnię skóry, można zamknąć cenne substancje aktywne o odmładzających właściwościach. Te substancje to:

  •  kwasu hialuronowego – powszechnie wykorzystywany składnik do walki ze zmarszczkami, tym razem nie w zastrzykach, a w bezpiecznych kapsułkach. Kwas hialuronowy przyspiesza regenerację skóry, nawilża ją i wygładza bruzdy na powierzchni twarzy.
  • Kwas askorbinowy – chroni skórę przed wolnymi rodnikami, działa wzmacniająco.
  • Kolagenu – najważniejszy budulec dla komórek skóry. Zmarszczki powstają właśnie przez niedobory kolagenu, dlatego jest on tak ważny w kuracji przeciwzmarszczkowej.
  • Biotyna – odblokowuje pory, nawilża skórę, reguluje poziom wydzielania sebum, przy okazji dobrze wpływa na włosy i paznokcie.
  • Cynk – usuwa zaskórniki oraz nadmiar sebum.

Skin Vitalis Cena

Cena za jedno opakowanie wynosi 159 złotych, za jedno opakowanie, jest to cena w promocji.Normalna cena to ponada 300zł.

Jak zamówić  Skin Vitalis?

 Skin vitalis można kupić na stronie internetowej producenta. W ramach promocji pierwsze opakowanie jest wysyłane za darmo. Dokładna cena oraz metody płatności za przesyłkę opisane są na stronie.

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
pl_PLPolski