Nietrzymanie moczu, nazywane w skrócie NTM, to bardzo przykra dolegliwość. Nie można nad nią zapanować, a to mocno odbija się na codziennym życiu, jednak leczenie nie zawsze przynosi spodziewane skutki. Obecny na rynku Pumpkin Seed Pro (strona producenta) uważany jest za produkt o wysokiej skuteczności w leczeniu NTM – jak dokładnie to działa?

Pumpkin Seed Pro na nietrzymanie moczu


Pumpkin Seed Pro

Skąd w ogóle bierze się nietrzymanie moczu? Często to dolegliwość, która pojawia się w okresie menopauzy, ponieważ dochodzi wtedy do dużych zmian w gospodarce hormonalnej. Prócz tego, z racji wieku mięśnie dna miednicy są wyraźnie słabsze, przez co trudniej kontrolować proces oddawania moczu. Nietrzymanie moczu dokucza też mężczyznom oraz młodym kobietom.

Pumpkin Seed Pro to suplement, który rozwiązuje problem nietrzymania moczu bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian w stylu życia. Nie jest to też kuracja wywołująca ból czy wymagająca długiej rekonwalescencji.

Jaki skład ma Pumpkin Seed Pro?


Składnik z tabletkach Pumpkin Seed Pro jest tylko jeden: pestki dyni. Dlaczego właśnie dynia? Jest to bardzo zdrowe warzywo, pełne składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na kondycję organizmu. Dynia dostarcza między innymi takich składników jak:

 • kwasy tłuszczowe
 • - witaminy C, A, D, K, E
 • - kwas foliowy- pierwiastki:
 •  magnez, cynk, żelazo, wapń, fosfor
 •  fitosterole

Pestki dyni znane są szczególnie z tego, że wspierają pracę układu moczowego, chronią przed infekcjami i wzmacniają nerki, nie dopuszczając do rozwoju kamicy. Działają też wzmacniająco na mięśnie, które podtrzymują pęcherz moczowy, dzięki czemu łatwiej kontrolować fizjologiczne potrzeby.

Mężczyźni docenią pestki dyni także za to, że zwiększają sprawność seksualną, poprawiają jakość nasienia oraz chronią przez przerostem gruczołu krokowego.

Jak działa Pumpkin Seed Pro?

Pumpkin Seed Pro reguluje gospodarkę wodną organizmu i pomaga nerkom w wydajniejszej pracy. Do tego odkwasza organizm. Wzmacnia mięśnie dna miednicy, co zmniejsza parcie na cewkę moczową i pomaga utrzymać pęcherz w optymalnej kondycji. Nietrzymanie moczu ustępuje, co znacząco wpływa na komfort życia i pomaga znowu wykonywać codzienne czynności bez strachu, że dojdzie do kompromitującego popuszczenia moczu.

Jednocześnie Pumpkin Seed Pro pomaga łagodniej przejść menopauzę, a mężczyznom pomoże w leczeniu przerośniętej prostaty. Organizm staje się odporniejszy, układ nerwowy pracuje lepiej, uregulowany zostaje poziom glukozy oraz lipidów. To oznacza, że Pumpkin Seed Pro działa naprawdę kompleksowo, nie tylko na nietrzymanie moczu, dlatego warto go stosować także przy takich schorzeniach jak:

 • cukrzyca
 • - podwyższony cholesterol
 • - choroby stawów
 • - zaburzenia snu
 • - obniżony nastrój i stany depresyjne
 • - choroby wywołane przez pasożyty
 • - choroba lokomocyjna

Jak stosować Pumpkin Seed Pro?

Pumpkin Seed Pro należy przyjmować dokładnie według zaleceń producenta – szczegółowy sposób dawkowania suplementu opisany jest w ulotce dołączonej do opakowania. Producent podkreśla, że bardzo ważna jest regularność, dlatego pożądane efekty pojawią się tylko wtedy, gdy tabletki będą przyjmowane codziennie w zalecanych dawkach.

 Pumpkin Seed Pro Opinie

Pumpkin Seed Pro to nowość na rynku. Suplement jest w sprzedaży od niedawna, więc jeszcze niezbyt dużo osób zdążyło się zapoznać z jego działaniem i sprawdzić na sobie wysoką skuteczność pestek dyni. Co nie znaczy, że nikt się na temat Pumpkin Seed Pro nie wypowiedział.

Te osoby, które kupiły już Pumpkin Seed Pro, potwierdzają, że to bardzo skuteczny suplement na nietrzymanie moczu. Jak można przeczytać w komentarzach, suplement działa bardzo szybko i po kilku tygodniach symptomy NTM ustępują.

Pumpkin Seed Pro Cena

Aktualna, promocyjna cena Pumpkin Seed Pro to 127 zł za jedno opakowanie.

Gdzie można kupić Pumpkin Seed Pro?

Pumpkin Seed Pro sprzedawany jest na stronie producenta. To jedyne legalne źródło dystrybucji tabletek – kupując Pumpkin Seed Pro w innym miejscu nie otrzymuje się gwarancji producenta, a produkt może być po prostu podróbką bez wartości.

pl_PLPolski