Kontuzja kolana jest wyjątkowo bolesna. Ortezan to opaska, dzięki której można zapobiec poważniejszym konsekwencjom zdrowotnym, a ruchomość tego ważnego stawu zostaje w pełni przywrócona. Jak działa taka opaska i kto może ją stosować? www.Ortezan.pl


Ortezan Opaska magnetyczna na kolana


ortezan

Skąd biorą się kontuzje kolana?

Kolana są niezwykle ważne, bo właśnie dzięki nim można się sprawnie poruszać – chodzić, kucać, siadać, biegać, schylać się, uprawiać sporty. Jeśli kolana zaczynają szwankować, ruchomość całego organizmu wyraźnie się pogarsza i jeszcze czuć silny ból w zdegenerowanym stawie.

W zdrowych kolanach jest odpowiednia ilość płynu limfatycznego, a chrząstka nie ma żadnych ubytków. Niestety, tkanki z wiekiem ulegają widocznemu uszkodzeniu i nawet te najprostsze czynności stają się wyzwaniem. Dużo złego robi także siedzący tryb życia, nadwaga, ciężka praca fizyczna albo wyczynowe uprawianie sportu.


Leczenie kontuzji stawów jest zwykle długotrwałe i dość uciążliwe. Pacjentom poleca się stosowanie leczniczych maści, ważna jest też regularna rehabilitacja, która niestety bardzo dużo kosztuje. Właśnie dlatego stworzono opaskę Ortezan, która ułatwia dojście do formy i nie jest tak droga jak profesjonalna fizjoterapia.

Ortezan Działanie

Jak działa opaska Ortezan?

Opaska Ortezan wykorzystuje siłę pola magnetycznego. Jej moc to 500 gausów. Pole magnetyczne przenika głęboko do tkanek stawu, gdzie usuwa ból oraz jego bezpośrednią przyczynę. Powiększa zakres ruchu kolana oraz przyspiesza regenerację uszkodzonych ścięgien i chrząstki.

Efekty mogą być widoczne już po 15 dniach prawidłowego używania opaski.

Opaska Ortezan jest zrobiona z elastycznego, miłego w dotyku materiału, dlatego można ją bez problemu nosić przez wiele godzin – nie będzie uciskać, obcierać czy wywoływać reakcji alergicznej na skórze. www.Ortezan.pl

Ortezan Efekty

  • usunięcie bólu
  •  regeneracja zniszczonego stawu kolanowego
  •  ochrona przed urazami i dalszą degeneracją tkanek

Jak używać opaski Ortezan?

Opaska dociera do klienta w zabezpieczającym opakowaniu, wystarczy ją po prostu wyjąć z pudełka i już jest gotowa do użytku. Opaska Ortezan jest regulowana, więc może się łatwo dopasować do ciała, niezależnie od płci, wieku, wagi czy typu budowy. Prawidłowo założona opaska nie będzie się zsuwała z kolana – w razie problemów warto zajrzeć do ulotki, gdzie dokładnie jest opisane, jak używać opaski.

Aby w pełni powrócić do optymalnej formy, wystarczy przez jeden miesiąc, codziennie, nosić opaskę. Jest ona dyskretna, więc bez problemu można z nią chodzić do pracy czy zakupy po mieście.

Czy stosowanie opaski Ortezan jest bezpieczne dla zdrowia?

Suplementy czy maści pomagają na ból stawów, ale często obciążają wątrobę albo wywołują różnego rodzaju skutki uboczne. Opaska magnetyczna Ortezan to zupełnie inny rodzaj kuracji, ale i tak pojawiają się wątpliwości, czy wystawienie się na działanie pola magnetycznego nie jest niczym szkodliwym.

Producent zapewnia, że siła 500 gausów nie stanowi dla organizmu żadnego zagrożenia, nawet gdy opaskę nosi się codziennie po kilka godzin. Materiał, z jakiego opaska jest zrobiona, nie odparza skóry, nie podrażnia ani nie zostawia śladów.

na bóle stawów

 Ortezan Opinie

Jakie opinie,recenzje, komentarze na forum ma opaska Ortezan?


Każdy produkt, który jest reklamowany jako skuteczny, musi jeszcze przejść prawdziwy test konsumencki. Z opaski Ortezan korzysta coraz więcej osób, można więc sprawdzić, czy rzeczywiście jest to rozwiązanie przynoszące ulgę przy cierpiących kolanach. Na forach internetowych czy w mediach społecznościowych wielu klientów pisze bardzo pozytywnie o opasce Ortezan, czego przykładem jest wpis poniżej:

Ortezan opaska magnetyczna Opinie, Działanie, Skuteczność, Cena, Gdzie Kupić

„Miałam sporą nadwagę, ale któregoś dnia naprawdę wzięłam się za siebie i zaczęłam biegać. Rzeczywiście dużo schudłam, robiłam to jednak bez żadnego sensownego planu treningowego, i tak swoją szczupłą sylwetkę przypłaciłam zniszczonymi kolanami. Jak tylko dowiedziałam się o opasce, zamówiłam ją dla siebie w internecie. Właśnie dzięki niej pozbyłam się bólu i mogę dalej uprawiać sport.” Daniela, 31 lat

Gdzie zamówić opaskę Ortezan? Jaka cena?

Na stronie producenta jest krótki formularz zgłoszeniowy. Po jego wysłaniu zamówienie jest od razu realizowane, tak że paczka z opaską przychodzi już po 2-3 dniach.

Cena opaski to 317 zł, ale w promocji można ją kupić za 137 zł.

pl_PLPolski