Kłopoty ze wzrokiem mogą się przytrafić w każdym wieku. Optixen to ajurwedyjskie okulary, które pomogą na wiele problemów z oczami, zwłaszcza gdy są one wynikiem współczesnego stylu życia, który mocno obciąża narząd wzroku. To alternatywa dla konwencjonalnych metod korekcji wzroku, ale czy skuteczna? www.Optixen.pl

Optixen


optixen

Okulary Optixen – co to takiego?

Do korekcji wzroku najczęściej używa się soczewek, niektóre osoby decydują się na laserowy zabieg usuwający wadę. Niestety, operacja jest kosztowna i wymaga długiej rekonwalescencji, a zwykłe soczewki trzeba nosić latami, ponieważ one tylko korygują wzrok zamiast leczyć.

Optixen to zupełnie inny rodzaj okularów. Zostały zrobione według unikalnej technologii, bazującej na medycynie ajurwedyjskiej. Poprawiają trwale wzrok w sposób naturalny, i są w stanie tego dokonać w zaledwie 21 dni. Optixen to okulary uniwersalne, odpowiednie dla każdej osoby, która ma problemy ze wzrokiem. Można je nosić zamiast klasycznych okularów i nie potrzebna jest do ich zakupu żadna recepta.

Jak działają okulary Optixen?Tak szybka poprawa wzroku jest możliwa dzięki temu, że u osoby noszącej okulary Optixen dochodzi do wzmocnienia mięśni gałki ocznej, a do tego oczy są przez cały czas chronione przed szkodliwym niebieskim światłem i promieniowaniem UV.

Okulary nie mają zwykłych szkieł, ale specjalne przysłony z regularnie rozmieszczonymi, drobnymi otworami. Taka konstrukcja sprawia, że światło wpada do oczu pod kątem prostym, a widzenie peryferyjne jest mocno ograniczone. Oczy są więc zmuszone do intensywniejszego wysiłku i to właśnie prowadzi do trwałej korekcji wzroku. 

Okulary Optixen pomagają na takie wady jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność, astygmatyzm. Sprawdzają się także na pierwszych etapach rozwoju zaćmy. Dzięki okularom Optixen wada wzroku już nie będzie się pogłębiać, a oczy lepiej sobie poradzą w trudnych warunkach, na przykład podczas długiej pracy przy komputerze.

Optixen Efekty

Okulary Optixen, inaczej niż soczewki korekcyjne, nie zmieniają ostrości widzenia tylko doraźnie. Wzrok poprawia się na tyle, że po zakończeniu kuracji okulary mogą być już zupełnie niepotrzebne bądź też będzie można znacząco zmniejszyć stopień ich korekcji. To dobre rozwiązanie dla osób, które są już zmęczone noszeniem zwykłych okularów albo nie lubią aplikacji soczewek kontaktowych. Optixen jest o wiele bezpieczniejszą metodą korekcji wzroku niż laserowy zabieg – nie ma tu żadnego ryzyka, a efekty uboczne nie występują.

Stosowanie okularów Optixen – efekty

  • nawet trzykrotne wzmocnienie mięśni gałki ocznej
  •  możliwa poprawa ostrości widzenia o 77 procent
  •  oczy mniej się męczą podczas intensywnej pracy
  •  ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

 Optixen Opinie

Optixen Opinie, Działanie, Skuteczność, Cena, Gdzie Kupić, Producent, Sklep

Jakie komentarze, opinie na forum można przeczytać

„Od dziecka dużo czytałam, a jak poszłam na studia, to siedzenie nad książkami do późnych godzin stało się codzienną normą. Czytałam oczywiście przy słabym świetle, żeby nie budzić współlokatorki w pokoju, do tego dochodziły jeszcze długie godziny pracy na komputerze, co doszczętnie zniszczyło mi wzrok. Do soczewek kontaktowych nie mogłam się przekonać, a wizja chodzenia w okularach do końca życia jeszcze bardziej mnie przerażała. Trafiłam gdzieś na opis ajurwedyjskich okularów, które trenują wzrok, i od razu pomyślałam że to coś dla mnie. Po mniej więcej trzech tygodniach noszenia zauważyłam, że doskonale widzę bez żadnych szkieł, a oczy już mi się tak przy czytaniu nie męczą.” Sandra, 23 lata

„Przez prawie miesiąc nosiłam okulary Optixen. Skłoniły mnie do tego problemy z czytaniem, bo bez okularów nie dawałam rady, a po kilkunastu minutach oczy już zaczynały mnie piec i pojawiały się bóle głowy. Po treningu z Optixen żadne soczewki do czytania już nie są mi potrzebne.” Alina, 55 lat

Optixen Cena

Ile kosztują okulary Optixen?

Cena za jedną parę okularów wynosi, razem z rabatem, 137 zł. Jest to cena tymczasowa, która może ulec zmianie po zakończeniu okresu promocyjnego.

Gdzie można kupić okulary Optixen?

Tylko na stronie producenta. Ilość okularów jest ograniczona, dlatego trzeba szybko złożyć zamówienie, wypełniając formularz na stronie producenta. Okulary Optixen powinny dotrzeć do adresata w przeciągu maksymalnie trzech dni. Jeśli nie spełnią oczekiwań klienta, producent zapewnia możliwość zwrotu towaru i wypłaty pełnej kwoty – nie trzeba podawać przyczyny swojej rezygnacji.

pl_PLPolski