22 marca, 2020

Nasze stawy są bardzo wytrzymałe na przeciążenia, jednak w pewnym momencie zmian zwyrodnieniowych po prostu nie da się uniknąć. Pojawia się wtedy przykry ból, który jednak przez wiele osób jest lekceważony – a to błąd, ponieważ nieleczone stawy degenerują się coraz bardziej.

Jak działa Move&flex?

move&flex to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie leczenia stawów. Preparat nakłada się bezpośrednio na bolące miejsce, dzięki czemu substancje aktywne od razu trafiają do chorego stawu i rozpoczynają proces regeneracji. Move&flex jest wygodny w użyciu, szybko się wchłania, nie zostawia na skórze tłustej warstwy ani nie powoduje jej ściągnięcia. www.Move&Flex.pl

move&flex

Składniki zawarte w move&flex pobudzają krążenie krwi, dzięki czemu poprawia się transport ważnych substancji odżywczych do uszkodzonych tkanek, a stany zapalne szybko znikają. Uszkodzone stawy regenerują się i stają się mocniejsze. Sprawność organizmu oraz jego wytrzymałość na urazy jest większa, podobne rezultaty osiągniemy stosując flexin 500.

Moveflex działa także od zewnątrz. Najważniejsze zmiany po użyciu preparatu to:

  • odbudowa chrząstki
  • zwiększona produkcja kolagenu
  • usprawnienie procesów enzymatycznych w tkankach
  • oczyszczenie naczyń krwionośnych
  • lepsze krążenie krwi

Jakie składniki ma krem Move&flex?

  • Hydrolizat kolagenu. Składnik niezbędny do tego, by zregenerować kości i stawy, idealny dla wszystkich osób cierpiących na osteoporozę. Kolagen dostarcza ważnych minerałów i przyczynia się do odzyskania właściwej struktury stawów. Działa przeciwbólowo. Zdaniem lekarzy, już po 25 roku życia powinno się uzupełniać niedobory kolagenu, aby nie dopuścić do przedwczesnej degeneracji stawów.
  • Glukozamina. Znajduje się w tkance chrzęstnej, odpowiada za procesy enzymatyczne. Łagodzi ból, działa przeciwzapalnie. Bardzo skuteczna w zwalczaniu objawów osteoporozy. Przywraca właściwą sprawność stawów.
  • Ekstrakt z liści i nasion winogron. Ma pozytywny wpływ na pracę układu krążenia. Zapobiega chorobom serca, usprawnia mikrokrążenie. Działa regenerująco na tkankę łączną. Usuwa obrzęki stawów.
  • Guma arabska. Zwiększa przyswajanie substancji odżywczych.

Dla kogo jest move&flex?

Po move&flex może sięgnąć każda osoba, która cierpi na bóle stawów. Warto też stosować ten suplement profilaktycznie, chroniąc stawy przed ubytkami tkanki chrząstnej. Moveflex jest idealnym środkiem dla osób z chorobami reumatycznymi oraz przy przewlekłych stanach zapalnych.

Rekomenduje się stosowanie move&flex już po 25 roku życia, aby utrzymać produkcję optymalnej ilości mazi stawowej, od której zależy ruchomość kości. Szczególnie ważna jest taka profilaktyka u osób, które ze względu na predyspozycje genetyczne są bardzo zagrożone osteoporozą i innymi chorobami zwyrodnieniowymi.

reumatoidalne zapalenie stawów

 

Kiedy musisz sięgnąć po move&flex !!

Głównym sygnałem, by rozpocząć leczenie, jest oczywiście ból stawów, zwłaszcza taki, który nasila się podczas ruchu i słabnie w trakcie odpoczynku. Wtedy szybka reakcja zastopuje rozwój choroby, a kuracja będzie krótsza i szybciej przyniesie pożądane efekty. Warto pamiętać, że lekceważenie nawracającego bólu stawów kończy się mocnym ograniczeniem ruchliwości stawów oraz coraz silniejszym bólem, który z czasem pojawia się nawet wtedy, gdy organizm wypoczywa.

Jak stosować move&flex?


Po aplikacji move&flex wystarczy nałożyć odpowiednią ilość kremu na suchą i czystą skórę, dzięki czemu preparat od razu się wchłania. Nie należy stosować move&flex na rany czy otarcia naskórka.


Krem trzeba delikatnie wmasować w obolałe miejsce, a jeśli ból jest wyjątkowo dokuczliwy, posmarowany stan można dodatkowo owinąć folią albo specjalnym opatrunkiem. 


Aby moveflex przyniósł dobre efekty, trzeba go stosować codziennie. Na mniejsze urazy wystarcza dwukrotna aplikacja w ciągu dnia, przy większych zmianach zwyrodnieniowych obolały staw wolno smarować częściej. www.Move&Flex.pl

 

Jak zwiększyć skuteczność kremu moveflex?

Podczas kuracji z move&flex warto zadbać o stawy także w inny sposób. Wskazane jest unikanie dużego wysiłku obciążającego dany staw, przydatne są za to specjalne ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaże.

Dobrym sposobem na odciążenie stawów jest także utrata nadwagi – każdy dodatkowy kilogram to niepotrzebny ciężar dla kości, które wskutek tego szybciej się zużywają. Istotna jest też dieta, zapewniająca codzienną podaż ważnych dla kości witamin oraz minerałów.

W trudniejszych przypadkach można skorzystać z zabiegów krioterapii albo po prostu stosować na stawy chłodne okłady minimalizujące obrzęki.

Czy move&flex naprawdę działa?

Formuła move&flex została przygotowana przez specjalistów od chorób stawów. Skuteczność kremu potwierdzono licznymi badaniami, wykazano też, że preparat nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Podczas jednego z testów 20 osób o różnym stopniu nasilenia choroby zwyrodnieniowej stosowały krem moveflex. Po miesiącu okazało się, że u niemal wszystkich pacjentów doszło do poprawy stanu zdrowia – stawy odzyskały swoją ruchomość i zatrzymano proces wypłukiwania wapnia z organizmu.

ostelife

Move&flex Opinie

 

Wiele pozytywnych komentarzy pada także ze strony użytkowników. Osoby stosujące krem move&flexbardzo często podkreślają, że dzięki kuracji zwiększyła się ruchomość stawu, ból jest wyraźnie mniejszy, a z czasem znika w ogóle, a sama kuracja nie nastręcza trudności.


Plusem jest też niska cena oraz bardzo komfortowe użytkowanie – krem nie zostawia śladów na skórze, nie brudzi ubrania, a jego aplikacja zajmuje dosłownie chwilę.


Zdaniem ekspertów:

„Move&flex to jeden z nielicznych suplementów, który można z czystym sumieniem polecić pacjentom z chorymi stawami. Jest produktem o wysokiej skuteczności, w dodatku bez negatywnych konsekwencji dla zdrowia.


 Można go stosować w każdym wieku, również przy poważnych zmianach zwyrodnieniowych. Move&flex  przyspiesza rekonwalescencję i jest bardzo cennym wsparciem w leczeniu chorób kości.”

Move&flex Cena


Krem jest do kupienia na stronie internetowej producenta i wyłącznie tam dostępny jest oryginalny krem. Jego cena promocyjna to 151 złotych, jednak trzeba się pospieszyć ze złożeniem zamówienia, ponieważ obniżka cen jest ograniczona.

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
pl_PLPolski