Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"b39a0":"Background","a8439":"Accent Color","fa1d9":"Button Hover"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

Erezioni forti e dure come mai la tua strada verso la potenza

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"17ee7":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"17ee7":{"val":"var(--tcb-color-0)"}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"17ee7":{"val":"rgb(19, 114, 211)","hsl":{"h":210,"s":0.83,"l":0.45}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__
Controlla QUI

Febbraio 23, 2020

Przedwczesny wytrysk to problem dotykający szczególnie młodych mężczyzn, którzy dopiero co rozpoczęli współżycie seksualne. Dolegliwość taka spowodowana jest wówczas zbytnim denerwowaniem się i nie umiejętnością kontrolowania własnych odruchów. Gdy jednak problem trwa dłużej i nie znika samoistnie po pewnym czasie warto zastanowić się co może być jego przyczyną.

Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny


controllo del climax

Zanim jednak mężczyzna uda się po pomoc do lekarza, warto spróbować różnego rodzaju  metody, które mogą okazać się skuteczne. Przede wszystkim polecane jest to, by zacząć od specjalnie ułożonych ćwiczeń. Wiele takich propozycji można znaleźć w Internecie. Są one tam dokładnie opisane i zilustrowane.

Następnie mamy różnego rodzaju specyfiki, suplementy jak controllo del climax, czy też controllo dell'orgasmo któych głownym zadaniem jest włąsnie walka z tego typu problemami

Metody na opóźnienie wytrysku

Chodzi tu między innymi o tzw. metodę uciskową Mastersa i Johnsona. Najogólniej mówiąc polega ona na nabyciu umiejętności kontrolowania wytrysku i jego opóźniania. Przedwczesny wytrysk jest także często wynikiem zbytniego koncentrowania się na zbliżeniu.

1.

Intensywne myślenie, a już na pewno ciągła obawa, że dojdzie do niego za wcześnie, powoduje, że niejako problem zostaje wywołany. Można sobie pomóc w ten sposób, by w momentach zbytniego podniecenia, starać się myśleć o zupełnie innych rzeczach, niezwiązanych z seksem.


2.

Takie odwrócenie uwagi, powinno pomóc wstrzymać  wytrysk i zbyt szybkie podniecenie. Wielu mężczyznom pomaga także wypicie niewielkiej ilości alkoholu. Da to uczucie rozluźnienia i pozwoli się odprężyć i nie stresować się. Jak się okazuje dobrym sposobem może być także wypijanie na krótko przed stosunkiem naparu z ziół, które dadzą uczucie uspokojenia oraz wyciszenia. Trzeba także wspomnieć o tym, że opóźnienie wytrysku można wyćwiczyć, poprzez częste współżycie.

3.

Dodatkowe wspomagacze - które są warte twojej uwagi

Inną metodą są specjalne  kremy i tabletki takie jak np: controllo dell'orgasmo o których pisaliśmy powyżej,  które mają za zadnie wydłużenie stosunku, są też żele jak collosel se gel maral któe mają za zadane działać na wielu płaszczyznach. Jeśli te sposoby nie pomogą,wtedy  warto udać się lekarza, bo być może potrzebne będą bardziej drastyczne sposoby.

Lascia una risposta

Il tuo indirizzo e-mail non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati

{"e-mail": "Indirizzo e-mail non valido", "url": "Indirizzo sito web non valido", "richiesto": "Campo obbligatorio mancante"}
it_ITItaliano
pl_PLPolski it_ITItaliano