Hairstim Na Porost Włosów, Opinie, Efekty, Cena

hairstim

Hairstim to preparat ( strona producenta) którego zadaniem jest polepszenie jakości mieszków włoszowych i przywrócenie porostu utraconych włosów. Mocne, zdrowe włosy wyraźnie podnoszą samoocenę, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zdarza się jednak, że mimo codziennej ich pielęgnacji włosy nie są ani mocne, ani lśniące, a do tego wypadają.

Spis Treści

Kiepską fryzurę nie tak łatwo naprawić, zwłaszcza gdy nie zna się dokładnej przyczyny wypadania czy osłabienia włosów. Wybór odpowiedniego preparatu też nie jest prostym zadaniem, ponieważ produktów na porost włosów jest na rynku bardzo dużo, ale tylko część z nich przynosi realną poprawę, lub jest skutecznych jak hairstim.

Wśród preparatów do pielęgnacji włosów znajduje się także nowoczesny kosmetyk Hairstim, który obiecuje odbudowę włosów oraz rozwiązanie wielu problemów z nimi związanymi, jak łupież czy zbyt szybkie przetłuszczanie się.

Hairstim?

hairstim

Czym jest Hairstim?

Hairstim to preparat do pielęgnacji włosów. Najczęściej sięgają po niego mężczyźni, ponieważ to głównie oni borykają się z łysieniem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by z Hairstimu korzystały także kobiety – produkt jest dla obu płci.

Podstawowe zadanie Hairstimu to przyspieszenie porostu włosów i likwidacja zakoli, ale produkt działa także na inne dolegliwości.

 Aby Hairstim zadziałał zgodnie z oczekiwaniami, należy go stosować dokładnie według zaleceń producenta, które opisane są w ulotce dołączonej do produktu.

Hairstim Skład

Składniki preparatu Hairstim

W jaki sposób Hairstim zapewnia sobie skuteczność? To oczywiście efekt działania składników, jakie się w nim znajdują,niektóre skłądniki  też się pokrywają z innym produktem który je posiada o nazwie profolan. Hairstim wykorzystuje następujące substancje aktywne:

  • -Ekstrakt z soi – wzmacnia włosy, dodaje im objętości i odbudowuje ich strukturę. Zapobiega dalszemu wypadaniu włosów, a cebulki, wreszcie odpowiednio odżywione, mogą produkować nowe włosy i w ten sposób zapobiegać ponownemu łysieniu.
  • Ekstrakt z pszenicy – odżywia włosy oraz przyspiesza ich regenerację. Jest bardzo cennym i bogatym źródłem witamin A, B1, C i K, dzięki którym włosy stają się odporne na zniszczenia i mają mocniejszą strukturę.
  •  Climbazol – działa przeciwgrzybiczo. Jest bardzo pomocny przy leczeniu zakażeń skóry oraz przy stanach zapalnych, które także bywają odpowiedzialne za łysienie. Jest to także składnik wykorzystywany przy leczeniu łupieżu, o bardzo silnym działaniu.

Reszta składników podana jest jedynie na opakowaniu Hairstimu, na stronie producenta kosmetyku nie można ich niestety sprawdzić.

Hairstim – opinie klientów

Jak do Hairstimu podchodzą sami klienci? Czy potwierdzają, że kosmetyk działa tak, jak obiecuje to producent? Opinie na ten temat są dość zróżnicowane, poniżej trzy komentarze, które mogą ułatwić podjęcie decyzji co do zakupu kosmetyku Hairstim:

„Hairstim to nie pierwszy produkt tego typu, jaki w swoim życiu stosowałem. Jest całkiem niezły, ale nie pomoże przy wszystkich problemach, no i trzeba się też uzbroić w cierpliwość, bo efekty nie przychodzą od razu. Ma rzeczywiście niezły skład i dobrze odżywia włosy, ale raczej nie należy się spodziewać, że po miesiącu uzyska się gęstą, bujną fryzurę.” – Kamil, 41 lat

„Hairstim raczej nie działa od pierwszego użycia, przynajmniej ja u siebie nie zaobserwowałem aż tak szybkiej zmiany. Po kilku tygodniach łupież rzeczywiście prawie całkowicie zniknął, ale jeśli chodzi o objętość włosów, to nic się nie poprawiło. Nie do końca jestem więc zadowolony z tego preparatu, bo wprawdzie na łupież zadziałał, ale na porost włosów są pewnie znacznie lepsze środki.” – Robert, 33 lata

Hairstim Na Porost Włosów, Opinie, Efekty, Cena

„Nie powiem, że Hairstim to beznadziejny środek, bo jednak zadziałał – włosy przestały mi tak strasznie wypadać. Jednak te, które wypadły wcześniej, wcale szybko nie odrosły, a na to właśnie liczyłam, zachęcona opisem producenta.” – Kasia, 37 lat

Wspomnieć też należy, że Keto Actives wspiera organizm w profilaktyce przeciwcukrzycowej i przeciwmiażdżycowej, regulując poziom cholesterolu oraz trójglicerydów we krwi. Warto go stosować po przejściu na dietę ketogeniczną, szczególnie gdy zamierza się kontynuować intensywne treningi sportowe.”

 Cena Hairstim

Ile kosztuje Hairstim?

Cena nie należy do niskich jednak to normalne przy produktach dobrej jakości na włosy. Normalna cena to 248zł jednak produkt możemy nabyć za połowe tej ceny 124zł

Hairstim dość łatwo można kupić w internecie. Dostępny jest on przede wszystkim na stronie producenta, ale często trafia się też na Allegro czy Ceneo. Na pewno nie kupi się go w stacjonarnych aptekach i drogeriach.

Hairstim – czy warto go kupić?

Skuteczność Hairstimu  jest wysoka, jak zapewnia producent – tak wynika z opinii klientów, jakie można znaleźć w internecie. Hairstim nie wyeliminuje wszystkich problemów z włosami, jednak na rynku nie ma takiego produktu który rozwiązuje sprawy w 100 procentach, dzieki hairstim uzyskamy:

  •  wzmocnienie mieszków włosowych
  •  koniec wypadania włosów
  •  szybszy porost włosów
  •  lepszą kondycję skóry głowy
  •  przywrócenie naturalnego koloru włosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.