Grzybica często pojawia się nie wiadomo skąd, ale już jej wyleczenie może trwać wiele miesięcy, a do tego w tym czasie jest spore ryzyko, że zarazi się grzybem także inne osoby. Wiele preparatów do zwalczania grzybicy działa tylko powierzchownie, maskując objawy. Jak to wygląda w przypadku Fungonis Gel? Czy jest to produkt, który naprawdę może usunąć grzybicę? www.Fungonis-Gel.pl

Fungonis Gel –  do walki z grzybicą


fungonis gel


Jak rozpoznać grzybicę? Infekcję zazwyczaj widać gołym okiem – objęte grzybicą miejsca są zaczerwienione, swędzą, skóra się łuszczy, a z czasem pojawiają się większe zmiany skórne. Grzybica najczęściej atakuje stopy, ale pojawia się także na dłoniach, za uszami, pod pachami czy w okolicach narządów płciowych.

Grzybicą zarazić się można w każdym miejscu publicznym, ze szczególnym uwzględnieniem takich placówek, gdzie chodzi się boso, jak basen, szatnia, siłownia, klub fitness czy sauna. Grzybica rzadko kiedy ustępuje sama, zwykle większe szanse są na to, że infekcja obejmie inne narządy i mocno osłabi układ immunologiczny.

Fungonis Gel to suplement, który walczy z każdym rodzajem grzybów. Można go stosować także w zaawansowanym stadium choroby, ponieważ składniki docierają w głąb tkanek, niszcząc źródło infekcji. Kuracja jest bezpieczna dla zdrowia i nie wywołuje skutków ubocznych, jeśli używa się preparatu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Fungonis Gel Skład


  • PropolisNaturalny antybiotyk o łagodnym działaniu, bardzo skuteczny w zwalczaniu infekcji grzybicznych. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza ból, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek.
  • Olejek z drzewa herbacianegoRegeneruje uszkodzone przez grzybicę tkanki, łagodzi świąd oraz pieczenie, koi podrażnioną skórę. Nawilża i tonuje.
  • Macierzanka piaskowaMa działanie odkażające i przeciwzapalne. Usuwa źródła grzybicy i przyspiesza regenerację.
  • Olejek goździkowySilny środek przeciwgrzybiczy. Oczyszcza zakażone tkanki i przyspiesza ich gojenie. Chroni przed nowymi infekcjami
  • Wyciąg z kasztanowca -Pobudza krążenie, oczyszcza krew oraz limfę, likwiduje stany zapalne, odbudowuje uszkodzoną barierę lipidową. Ma właściwości przeciwbakteryjne.

Jak działa Fungonis Gel?Fungonis Gel wnika głęboko w skórę, dzięki czemu jest w stanie zlikwidować źródło choroby i zapobiegać jej nawrotom, jak to często się zdarza przy infekcjach wywołanych grzybami. Składniki Fungonis Gel łagodzą wszystkie objawy grzybicy i już po kilku aplikacjach czuć dużą ulgę, aż w końcu choroba całkowicie ustępuje.

 Podczas kuracji popękana skóra szybko się regeneruje i odzyskuje gładką, elastyczną powierzchnię wolną od zaczerwień i bolesnych pęknięć. Fungonis Gel skutecznie działa także na paznokcie, usuwając grzyby z ich powierzchni i przywracając ładny, naturalny wygląd płytki.

Jak używać Fungonis Gel?Fungonis Gel nakłada się na skórę objętą infekcją grzybiczą. Aplikację wykonuje się dwa razy dziennie, dokładnie pokrywając żelem zainfekowane obszary. Kuracja musi trwać przez co najmniej kilka tygodni, tak by utrwalić efekty i nie dopuścić do nawrotów. Nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w diecie czy stylu życia, choć na pewno warto unikać ryzykownych sytuacji, jak chodzenie boso po podłodze publicznego prysznica. www.Fungonis-gel.pl

Fungonis Gel Opinie

Fungonis gel jest popularnym produktem o czym mogą swiadczyć poniższe opinie i recenzje z portali iternetowych i forum zdrowotnych.

Fungonis Gel Opinie, Skład, Cena, Gdzie Kupić

„Kupiłam Fungonis Gel skuszona niską ceną w promocji, ale początkowo nie liczyłam na wiele. Już parę razy się nacięłam na zamawianych w internecie suplementach, a z grzybicą walczę od dawna i nic jak dotąd mi nie pomogło. Fungonis Gel okazał się inny, zadziałał już po tygodniu i jak na razie infekcja nie powróciła.” Danuta


Fungonis Gel Opinie, Skład, Cena, Gdzie Kupić

„Używałam na grzybicę różne środki, ale zwykle po jakimś czasie znowu łapałam infekcję i męczyłam się z popękaną, swędzącą skórą. Fungonis Gel zamówiłam, jak tylko wszedł na rynek, i tym razem ryzyko się opłaciło, bo grzybica zniknęła całkowicie, skóra jest gładziutka, nie łuszczy się i nie ma zaczerwień. Warto było go kupić i teraz polecam go wszystkim znajomym.” Grażyna

Fungonis Gel Cena

Legalny, bezpieczny zakup możliwy jest tylko na oficjalnej stronie prowadzonej przez producenta. Tu też można liczyć na spore obniżki – obecnie Fungonis Gel kosztuje nie 151 zł za jedno opakowanie

fungonis gel cena

Gdzie można zamówić Fungonis Gel? 

Fungonis Gel szybko zdobył popularność, dlatego na rynku pojawiło się wiele podróbek tego preparatu. Można je znaleźć na wszystkich serwisach aukcyjnych, nierzadko w bardzo korzystnej cenie, ale producent przestrzega, że nie prowadzi sprzedaży w tych miejscach i dlatego nie poleca zakupów na Allegro czy Amazonie. Jedyne miejsce na zakup orginalnego produktu to strona internetowa producenta.