Fungolock krem – Opinie, Forum, Składniki, Cena, Gdzie Kupić

fungolock cena

FungoLock to krem, który powstał po to, by wyleczyć grzybicę stóp oraz paznokci. Jest to bardzo powszechna przypadłość, na którą cierpieć może już co piąta dorosła osoba. Leczenie grzybicy nie jest łatwe, ale producent zapewnia, że z tym kremem można bardzo szybko doprowadzić swoje stopy do idealnego stanu. Aktualnie producent fungolock  wprowadził  nowy ulepszony produkt na grzybicę stóp o nazwie Exodermin który docelowo zastapi krem fungolock.

Co to jest FungoLock ?

fungolock krem

Suplement w formie kremu, FungoLock, stosuje zupełnie inny sposób leczenia grzybicy. Uderza prosto w źródło choroby, dlatego nie dochodzi już do nawrotów grzybicy, jak to ma często miejsce po zastosowaniu innych preparatów. FungoLock sprawdza się przy takich objawach jak:

– zniszczona, zdeformowana płytka paznokcia

– przebarwienia skóry i paznokci

– pęknięcia i łuszczenie skóry

– rogowacenie skóry

– nieprzyjemny zapach stóp

– pęcherze na stopach

FungoLock Skład

Jaki skład ma FungoLock?

  • Sok żółtnicy pomarańczowej + masło kukuiMają właściwości dezynfekujące. Likwidują infekcje grzybicowe, łagodzą swędzenie i pieczenie skóry, przyspieszają regenerację.
  • Ekstrakt z błyskoporka podkorowego + ekstrakt z LapachoZatrzymują rozmnażanie się grzybów, likwidują ogniska infekcji. Nawilżają skórę i przyspieszają odbudowę uszkodzonych tkanek. Niwelują brzydki zapach stóp oraz nadmierne pocenie.
  • Olej z nasion konopi + olejek z drzewa herbacianegoMają właściwości ochronne i regeneracyjne. Chronią przed rozwojem grzybicy, wzmacniają skórę oraz płytkę paznokcia.
  • Cordyceps + betulinaWzmacniają układ odpornościowy. Zwalczają grzybicę i przywracają skórze stóp gładkość.

Działanie FungoLock

Jak działa FungoLock?

Po aplikacji kremu na skórze stóp tworzy się film o właściwościach hydrofobowych, a krem dociera głęboko do komórek skóry oraz paznokci. Substancje aktywne znajdujące się w kremie niszczą zarodniki grzybów, a warstwa ochronna sprawia, że skóra nie jest już narażona na kolejne infekcje.

Jak podaje producent, krem działa przez około 20 godzin po aplikacji. Stosowany codziennie, po tygodniu zmniejsza potliwość stóp, swędzenie oraz łuszczenie skóry. Po dwóch tygodniach aplikacji FungoLock skóra na piętach i między palcami jest zagojona i bez stanów zapalnych. Po zakończeniu pełnej kuracji płytka paznokcia zostaje odbudowana, a skóra stóp jest znowu w idealnym stanie.

Efekty stosowania FungoLock:

  • wyleczenie grzybicy
  •  ochrona przed nawrotami infekcji
  • szybkie wygojenie ran skóry
  • regeneracja płytki paznokcia
  •  skóra nie swędzi, nie piecze i nie łuszczy się
  • zmniejszona potliwość stóp

Jak używać FungoLock?

Po umyciu i wysuszeniu stóp, trzeba nałożyć niewielką ilość kremu FungoLock na uszkodzoną powierzchnię skóry oraz zainfekowane paznokcie. Krem od razu się wchłania. Aplikację należy powtarzać codziennie, przez minimum jeden miesiąc. W trudniejszych przypadkach producent zaleca wydłużenie kuracji do trzech miesięcy.

FungoLock Opinie

Jakie opinie,komentarze, forum, ma FungoLock?

„Regularnie chodzę na basen i podejrzewam, że to tam zaraziłam się grzybicą. Strasznie długo męczyłam się z infekcjami i nie mogłam ich do końca wyleczyć. Tylko FungoLock sprawił, że objawy grzybicy nie wróciły. Teraz mam spokój, moje stopy wyglądają naprawdę ładnie, i chociaż odwiedzam basen prawie codziennie, to nic się nie pojawia na skórze czy paznokciach.” Agnieszka

Cena FungoLock

Ile kosztuje FungoLock? Gdzie kupić?

Cena FungoLock to 318 zł, ale w promocji można krem zamówić za 159 zł.

Promocja jest wyłącznie na stronie producenta. I tylko tutaj można zamówić oryginał z gwarancją skutecznego działania, wystarczy wysłać formularz online. Producent nie zdecydował się na sprzedaż FungoLock w aptekach, dzięki czemu możliwy jest zakup preparatu w niższej cenie.

fungolock cena


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.