Friocard Opinie, Skład, Cena, Forum, Gdzie Kupić, Ulotka, Producent

friocard opinie cena

Friocard to kapsułki nowej generacji, które stworzono z myślą o osobach cierpiących na nadciśnienie. Producent zaleca ich przyjmowanie przede wszystkim w sezonie letnim, kiedy ryzyko powikłań związanych z nadciśnieniem jest największe. Na czym polega działanie tego preparatu? www.Friocard.com

Co to jest Friocard?

friocard opinie cena

www.Friocard.com

Wysokie temperatury nie są szczególnie dobre dla naszego organizmu. Dotyczy to zwłaszcza osób mających nadciśnienie, ponieważ w ciepłym sezonie układ sercowo-naczyniowy jest mocniej obciążony i organizm zwykle radzi sobie dużo gorzej niż podczas mniej wymagających temperatur.

Kiedy jest bardzo ciepło na dworze, ciśnienie krwi skacze do góry jeszcze bardziej i tym samym zwiększa się ryzyko wystąpienia udaru mózgu albo zawału serca. Objawy sugerujące nadciśnienie to między innymi:

 •  bóle głowy
 •  tętnienie w głowie
 •  nudności, duszność, zawroty głowy
 •  zaczerwienienia na twarzy
 • zaburzenia wzroku
 • chroniczne zmęczenie i senność

Friocard to suplement, który można brać przez cały rok, ale producent poleca go przede wszystkim w sezonie letnim. To bardzo skuteczny środek na nadciśnienie, co potwierdziły badania kliniczne przeprowadzone na grupie 2344 osób. Opublikowane na oficjalnej stronie wyniki badań wyglądają bardzo obiecująco:

87 procent osób unormowało swoje ciśnienie w przeciągu jednego miesiąca

96 procent osób przyznało, że poprawiło się ich samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia

92 procent osób przestało odczuwać skutki nadciśnienia w letnich miesiącach

Friocard Skład

 • Melisa lekarska – Silne działanie uspokajające. Melisa łagodzi oddychanie, spowalnia tętno, wspiera pracę układu krążenia.
 • Witamina B6- Obniża ciśnienie krwi. Reguluje przepływ krwi do mózgu i rozszerza naczynia krwionośne. Wzmacnia układ nerwowy.
 • Głóg dwuszyjkowySzybko, ale łagodnie obniża ciśnienie krwi. Usuwa skutki zmęczenia, poprawia samopoczucie. Nie dopuszcza do występowania arytmii.
 • Czosnek – Naturalny antybiotyk i silny antyoksydant. Usuwa zakrzepy z naczyń krwionośnych i udrażnia przepływ krwi. Obniża ciśnienie.

Działanie Friocard

Jak działa Friocard?

Friocard jest naturalnym suplementem, więc jego wpływ na funkcjonowanie organizmu jest bardzo łagodny. Obniżanie ciśnienia zachodzi stopniowo, ale efekty poprawy są odczuwalne już po pierwszej dawce preparatu.

Jak podaje producent w opisie suplementu, Friocard normalizuje oddech, reguluje rytm pracy serca, działa uspokajająco. Ciśnienie obniża się i już pozostaje na tym prawidłowym poziomie, bez żadnych skoków, nawet jeśli temperatura powietrza mocno się podnosi. Friocard dobrze wpływa także na układ nerwowy, co nie pozostaje bez wpływu na serce i ciśnienie krwi.

Friocard – efekty działania

 • prawidłowe ciśnienie krwi
 •  usprawniony przepływ krwi do mózgu
 • mniejsze obciążenie serca, naczyń krwionośnych i układu oddechowego w trakcie upałów

Friocard – prawidłowe dawkowanie

Podczas kuracji trzeba brać jedną lub dwie kapsułki dziennie, koniecznie podczas posiłków. Nie powinno się przerywać kuracji przed czasem, bo może to osłabić działanie suplementu. Po 2-3 miesiącach można kurację powtórzyć dla utrwalenia efektu.www.Friocard.com

Opinie o Friocard

„Zimą jakoś sobie radziłam z nadciśnieniem, ale latem było koszmarnie. Dudniło mi w głowie, ledwo chodziłam tak mi nogi puchły, mogłam nic nie robić a i tak byłam osłabiona. Po Friocard bardzo mi się poprawiło. Dalej unikam słońca, ale jak już muszę wyjść z domu, to czuję się dobrze, nie brakuje mi energii, ciśnienie nie skacze.” Katarzyna, 59 lat

Friocard Cena

friocard opinie cena

www.Friocard.com

Gdzie kupić? Ile kosztuje Friocard ?

Po obniżce, cena Friocard nie wynosi już 358 zł, a 179 zł.

 Taka oferta jest dostępna jedynie na stronie producenta, gdzie należy złożyć swoje zamówienie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.