Przepracowanie, dużo stresu, natłok obowiązków – w takich warunkach ciężko utrzymać organizm w optymalnej kondycji. U mężczyzn często dochodzi w takich sytuacjach do zaburzeń erekcji, które powinno się jak najszybciej zacząć leczyć, tak by nie doszło do pogorszenia. Czy Eros żel, nowoczesny suplement na potencję, spełnia się w tej roli? www.ErosGel.pl

Czym jest Eros Żel?


eros żel

Eros to suplement w formie żelu. Można go nabyć bez recepty, dzięki czemu kuracja przebiega dyskretnie i nikt nie musi się o niej dowiedzieć. Eros żel polecany jest mężczyznom, którzy mają problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu albo zależy im na wydłużeniu stosunku. Nie ma żadnych ograniczeń co do wieku, trzeba tylko mieć ukończone 18 lat. Eros Żel to według producenta idealny suplement na poprawę kondycji psychicznej i fizycznej, dzięki któremu można będzie odzyskać wysoką samoocenę i poprawić swoje relacje z kobietami.

Eros żel Skład


Jaki skład ma Eros żel?

Składniki te są całkowicie bezpieczne dla męskiego organizmu. Nie tylko przywracają silną erekcję, ale znane są też z tego, że chronią prostatę przed stanami zapalnymi i regulują gospodarkę hormonalną. Stosowane przez dłuższy czas mogą się okazać skuteczne nawet przy leczeniu niepłodności – producent zaleca Eros także w okresie, gdy mężczyzna ze swoją partnerką starają się o dziecko.

Eros żel to produkt naturalny, na bazie roślinnych składników. Oto one:


  • buzdyganek naziemny
  •  liść Damiana
  •  maca peruwiańska
  •  różeniec górski
  •  guarana

Suplement nie jest szkodliwy nawet dla tych mężczyzn, którzy mają problemy zdrowotne – Eros żel może być wręcz pomocny przy chorobach układu sercowo-naczyniowego, niemniej powinno się taką suplementację skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Szczegółową listę składników oraz możliwe efekty uboczne można sprawdzić na stronie producenta.

Jak działa Eros żel?
Naturalne składniki znajdujące się w Eros żel poprawiają krążenie krwi, co ułatwia osiągnięcie erekcji. Formuła eros żel jest tak skomponowana, że już po 30 minutach od zażycia dawki odczuwa się działanie suplementu. Stosowany przez co najmniej 21 dni podnosi kondycję seksualną, zwiększa ochotę na seks, pomaga odzyskać dobre samopoczucie. Chroni prostatę i podwyższa poziom testosteronu, co docenią wszyscy mężczyźni po 40 roku życia.

Efekty działania Eros żel:

- zwiększone wydzielanie testosteronu

- sprawniejsza praca układu krążenia

- bardziej elastyczne naczynia krwionośne

- wysokie libido

- wydłużenie czasu stosunku płciowego

- większa wydolność organizmu

- duża satysfakcja seksualna

Jak przyjmować Eros żel?Eros żel  to tabletki, które wyglądają jak zwykłe pastylki, więc bez problemu można je przyjmować w pracy albo podróży – nikt się nie domyśli, że to środek na poprawę erekcji. Tabletki stosuje się tak, jak opisał to producent, czyli na około 30 minut przed stosunkiem.

Suplement trzeba przyjmować codziennie, przez okres minimum 21 dni, czyli w te dni, gdy nie ma seksu, wystarczy wziąć tabletkę po prostu po kolacji.

Eros żel Opinie

Jakie opinie ma Eros żel?

Wielu lekarzy i specjalistów od zaburzeń erekcji wypowiada się w pochlebnym tonie o Eros żel, polecając ten produkt swoim pacjentom. Również mężczyźni, którzy spróbowali tego suplementu, są zachwyceni wynikami i przyznają, że trudno znaleźć konkurencyjny produkt dający podobne efekty:

„Od ponad roku męczyłem się z niepełną erekcją. Nie rozumiałem, skąd się to brało, a wszystkiemu winien był stres i fatalne nawyki żywieniowe. Tak jak obiecywał producent, po trzech tygodniach odzyskałem formę.” Adam, 35 lat

 Eros żel Cena

Cena Eros żel. Gdzie można kupić?

Za jedno opakowanie Eros żel  trzeba zapłacić 139 zł. Jest to cena promocyjna, oferowana wyłącznie na stronie producenta.

Nie tylko niska cena powinna zachęcić do złożenia zamówienia właśnie w tym miejscu. Producent nie prowadzi sprzedaży swojego suplementu w aptekach, sklepach online czy serwisach aukcyjnych, zatem decydując się na transakcję poza oficjalną stroną klienta ryzykuje, że dostanie podróbkę, w której nie ma żadnych wartościowych składników. Jedynie u producenta sprzedawane są oryginalne tabletki, które zapewniają mocną, długą erekcję bez żadnych skutków ubocznych.

pl_PLPolski