Diastine Cena, Opinie, Skład, Forum, Działanie, Gdzie Kupić

diastine cena

Tabletki Diastine to preparat skierowany do osób chorych na cukrzycę. Jest to bardzo powszechne schorzenie, na które zapadają coraz młodsze osoby, a leczenie cukrzycy najczęściej wymaga sporej dyscypliny u pacjenta i właśnie dlatego powstają specjalne suplementy dla diabetyków. Na czym polega taka kuracja i czy jest to skuteczne, bezpieczne dla zdrowia rozwiązanie? Zobacz Tutaj

Co to jest Diastine?

diastine

www.Diastine.com

Diastine to preparat ułatwiający kontrolowanie poziomu cukru we krwi. Wielu pacjentów ma problem z tym, by poprawić swoje wyniki, a niestety, dopóki nie uda się unormować stężenia glukozy, cukrzyca jest bardzo poważnym zagrożeniem dla zdrowia.

Jak podaje producent, Diastine sprawdza się zarówno przy cukrzycy typu I, jak i typu II. Przeciwwskazań nie ma, choć ze względu na brak badań klinicznych przeprowadzonych na kobietach w ciąży i karmiących piersią, nie zaleca się w tych grupach podejmowania kuracji bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Konsultacja medyczna przyda się także wtedy, gdy pacjent jest niepełnoletni.

Diastine nie jest na receptę. Każdy moment jest dobry, by rozpocząć suplementację, zaleca się jednak podjęcie leczenia jak najszybciej, tak by w krótkim czasie udało się osiągnąć dobre wyniki i wyraźną poprawę stanu zdrowia.

Diastine Działanie

Na czym polega działanie Diastine?

W działaniu Diastine bardzo ważne jest to, że formuła bezpośrednio wpływa na układ endokannabinoidowy. Jest to układ, który odpowiada za szereg funkcji życiowych, w tym między innymi za metabolizm, pracę układu krążenia, gospodarkę hormonalną, układ nerwowy. Od układu endokannabinoidowego zależy także funkcjonowanie trzustki oraz kondycja wątroby, a właśnie wydajność trzustki określa postępy w leczeniu cukrzycy.

Diastine zwiększa ilość wydzielanej przez trzustkę insuliny i reguluje pracę tego ważnego organu. Systematycznie obniża poziom cukru we krwi i nie dopuszcza do nagłych skoków glukozy. Niszczy wolne rodniki, które osłabiają organizm i przyspieszają degenerację komórek. Dostarcza ważnych składników odżywczych, przede wszystkim witaminy C, która podnosi odporność i dodaje energii.

Kolejny obszar działania tabletek Diastine to psychika. W leczeniu cukrzycy to równie istotne jak wsparcie czynności fizjologicznych – nie ma już problemów z koncentracją i pamięcią, łatwiej się zrelaksować i odprężyć, sen jest spokojny i nic go nie przerywa.

Diastine jest też bardzo pomocny w utrzymaniu optymalnej masy ciała. W leczeniu cukrzycy to najważniejsze, by pozbyć się otyłości i zmienić sposób żywienia na zdrowszy. Diastine ułatwia zapanowanie nad apetytem i do tego przyspiesza metabolizm, dzięki czemu bez większego trudu można kontrolować dietę.

Producent podkreśla wysoką skuteczność tabletek Diastine. Działają one kompleksowo:

 • regulują pracę trzustki
 •  stymulują produkcję insuliny
 •  obniżają stężenie cukru we krwi
 •  redukują poziom stresu

Czy można łączyć Diastine z innymi lekami?

Według producenta, Diastine nie reaguje z innymi środkami farmakologicznymi, co oznacza, że nie przeszkadzają w głównej kuracji, za to bardzo ją wspierają. W razie wątpliwości można się skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Czy Diastine może wyleczyć cukrzycę? Skąd się bierze ta choroba?

Cukrzyca polega na tym, że we krwi jest zbyt wysokie stężenie cukru, co zaburza procesy metaboliczne. Może mieć podłoże autoimmunologiczne, jak cukrzyca typu I – jest to choroba wrodzona i ma często bardzo gwałtowny przebieg, zwłaszcza gdy pacjent nie jest odpowiednio leczony.

Cukrzyca typu II jest często nazywana chorobą cywilizacyjną, ponieważ zwykle wynika z niezdrowego trybu życia – dotyka osoby otyłe. Rozwój cukrzycy mogą też spowodować inne schorzenia, jak na przykład nadciśnienie

Objawy Cukrzycy

 • nasilona diureza
 •  silne pragnienie
 • nagły spadek masy ciała
 •  senność
 • często nawracające infekcje
 •  zaburzenia wzroku

cukrzyca leczenie

Leczenie cukrzycy zaczyna się od podania doustnych leków, w łagodniejszych przypadkach wystarczy zmiana stylu życia, przede wszystkim w zakresie diety oraz aktywności fizycznej. Dodatkowym wsparciem jest odpowiednio dobrana suplementacja, jak Diastine czy diabetins. Co jednak ważne, nie jest to środek zastępujący inne leki, a tylko je uzupełniający.

www.Diastine.com

Diastine Skład

Jaka jest formuła Diastine?

Formuła Diastine jest w stu procentach naturalna. Wśród składników nie ma niczego syntetycznego, co mogłoby zaszkodzić, są jedynie substancje pochodzenia roślinnego, o potwierdzonych naukowo właściwościach. Formuła Diastine nie jest uzależniająca, a organizm dobrze ją przyswaja. W jej składzie można znaleźć:

 • Wyciąg z kory cynamonu Długotrwale obniża poziom cukru i spowalnia rozwój tej choroby. Dostarcza wielu przeciwutleniaczy. Dobrze wpływa na pracę serca. Dodaje energii i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Wyciąg z liści Banaba Obniża poziom cukru. Chroni trzustkę i stymuluje zwiększoną produkcję insuliny. 
 • Gorzki melon Obniża poziom cukru. Działa wzmacniająco na trzustkę i przyczynia się do zwiększonej produkcji insuliny.
 • Chrom Bardzo ważny dla cukrzyków pierwiastek. Poprawia samopoczucie i zmniejsza apetyt. Przyspiesza leczenie cukrzycy.

Czy Diastine może wywołać efekty uboczne?

Żadne badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały, by Diastine wywoływał efekty uboczne. Produkt oceniony został bardzo pozytywnie przez naukowców oraz lekarzy, jednak zawsze podkreśla się konieczność stosowania kapsułek według instrukcji.

W przypadku alergii na składniki Diastine należy odstąpić od kuracji.

Diastine Stosowanie

Jak należy przyjmować Diastine?

Diastine to preparat w formie kapsułek. W jednym opakowaniu jest 30 sztuk. Diastine trzeba brać codziennie, jako uzupełnienie codziennej diety – nie jest to zamiennik posiłków ani leków przeciwcukrzycowych.

Dokładne dawkowanie jest opisane w ulotce, a producent podkreśla, że nie wolno zwiększać zalecanych dawek, ponieważ może to doprowadzić do niepożądanych dolegliwości. Jeśli stan pacjenta wymaga większego wsparcia, kurację można powtórzyć, postępując zgodnie z zaleceniami producenta.

Diastine Opinie

Co o Diastine mówią konsumenci, jakie komentarze?

Specjaliści potwierdzają dobre działanie tabletek Diastine i polecają ten środek swoim pacjentom. Czy jednak ci pacjenci są tego samego zdania i wysoko oceniają skuteczność Diastine? Z opinii publikowanych na rozmaitych forach wynika, że tak właśnie jest, ponieważ większość osób przyjmujących kapsułki ma na ich temat pozytywne zdanie:

Diastine Cena, Opinie, Skład, Forum, Działanie, Gdzie Kupić

„Leczenie cukrzycy kosztowało mnie sporo nerwów i kasy. Na różne sposoby próbowałem poprawić swoje wyniki, lecz bezskutecznie, lekarz ciągle mi zwracał uwagę że proszę się o kłopoty i jeśli nie zbiję cukru to trafię w końcu do szpitala. Podczas ostatniej wizyty polecił mi zakup Diastine. Szybko się przekonałem do tego rozwiązania, bo tabletki mają naturalny skład i działają bardzo łagodnie. Za to poprawa nadeszła szybciej niż się spodziewałem, bo po niecałym miesiącu.”

Diastine Cena, Opinie, Skład, Forum, Działanie, Gdzie Kupić

„Z cukrzycą żyję od dziecka. Nauczyłam się jeść zdrowo i więcej ruszać, ale nie zawsze jestem w stanie trzymać się tego reżimu, więc kończyło się na wahaniach cukru i pogorszeniem stanu zdrowia. Od lekarki usłyszałam, że mogę brać Diastine, co pomoże mi w trzymaniu dobrego poziomu cukru bez takich wielkich wyrzeczeń jak do tej pory. Faktycznie to zadziałało. Dalej dbam o siebie, ale z tymi kapsułkami to dużo prostsze.”

Diastine Cena

diastine cena

www.Diastine.com

Ile kosztuje Diastine?

Cena za jedno opakowanie Diastine została obniżona z 358 zł do 279 zł. Obniżka nie jest stała, obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów.

Gdzie można kupić Diastine?

Kapsułki Diastine nie są sprzedawane w aptekach, a jedynie w internecie, na stronie producenta. Nie zaleca się składania zamówień na serwisach aukcyjnych, ponieważ producent nie wystawia tam swoich preparatów na sprzedaż, czyli muszą to być podróbki o bezwartościowym składzie.

Dla klientów przygotowano formularz online, który trzeba wypełnić i wysłać. Po rozmowie telefonicznej z konsultantem zamówienie jest przekazywane do realizacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.