Desintox Clean jest suplementem diety dostępnym bez recepty. To produkt rekomendowany wszystkim osobom, które myślą o oczyszczeniu organizmu. Poleca się go także jako suplement działający wzmacniająco i uspokajająco. Może się pochwalić składem naturalnym w stu procentach, więcej informacji na stronie producenta. www.DesintoxClean.pl

Jak działa Desintox ?


desintox clean

Główny cel tabletek Desintox to usuwanie toksyn, metali ciężkich oraz wszelkich złogów z całego organizmu. Desintox polecany jest jako środek do regularnej detoksykacji ciała oraz jako środek prewencyjny, mający zapobiegać ponownemu gromadzeniu się toksyn w komórkach. Desintox wspomaga działanie wątroby, układu moczowego i pęcherzyka żółciowego. Reguluje też poziom cukru i glukozy we krwi.

Tabletki Desintox – dla kogo?


Tabletki Desintox dostępne są bez recepty, więc może je przyjmować każda osoba chcąca oczyścić ciało z toksyn. Niemniej nie powinny go stosować osoby poniżej 12 roku życia, przeciwwskazaniem jest też ciąża oraz karmienie piersią.

Desintox clean nie może być przyjmowany w razie stwierdzenia alergii na jeden ze składników tabletek.

Jak należy przyjmować tabletki Desintox Clean?


Rekomendowana dobowa dawka preparatu to jedna kapsułka i nie wolno tej ilości przekraczać. Tabletkę należy przyjąć w trakcie posiłku i zawsze popić szklanką wody.

Zalecany czas trwania kuracji to trzy miesiące, ale już po pierwszych czterech tygodniach powinna być odczuwalna zmiana na lepsze. Desintox clean można przyjmować przez wiele miesięcy bez przerwy, jeśli więc poprawa następuje wolniej, wystarczy wydłużyć okres suplementacji.

Razem z tabletkami Desintox clean  można jeszcze przyjmować dodatkowe suplementy o wzmacniającym działaniu. Szczególnie polecane są te produkty, które mają nieco inny skład niż Desintox clean , tak że substancje detoksykacyjne nie powielają się, a to zapobiega przedawkowaniu preparatu.


Tabletki należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze około 15 do 25 stopni Celsjusza. Jeśli produkt straci termin ważności, nie nadaje się do spożycia, a zawarte w nim składniki mogą zaszkodzić.

Desintox Clean Opinie

Czy tabletki Desintox  są bezpieczne dla zdrowia?

Desintox  uchodzi za suplement bezpieczny, a producent podkreśla, że występowanie efektów ubocznych jest niezwykle rzadkie. Najczęściej do niepożądanych reakcji dochodzi wskutek przekroczenia zalecanej dobowej dawki albo gdy osoba przyjmująca suplement jest na jakiś składnik uczulona.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy, tabletki należy odstawić i skonsultować się z lekarzem co do dalszej suplementacji.

Dla przyspieszenia efektów działania lepszym rozwiązaniem jest zmiana stylu życia, a nie zwiększanie dawek preparatu. Producent również zaleca, aby łączyć suplementację detoksykacyjną ze zdrowszą dietą oraz aktywnością fizyczną.

Desintox  Cena

Desintox clean – gdzie kupować? Jaka cena?Cena jednego opakowania zawierającego 30 tabletek to137 złotych. Jest to koszt suplementacji trwającej  miesiąc. Tabletki Desintox bywają czasami dostępne w dużo niższej cenie, należy jednak taki oferty ignoować, ponieważ zazwyczaj są to produkty podrabiane bądź takie, które przekroczyły termin ważności.

Tabletki Desintox clean powinno się zamawiać wyłącznie na stronie producenta bądź polecanych przez niego dystrybutorów. Wszelkie inne kanały sprzedaży nie dają gwarancji, że otrzyma się oryginalny produkt.

pl_PLPolski