Zapalenie pęcherza moczowego jest wyjątkowo bolesne. Pojawia się wtedy ból brzucha, a oddawaniu moczu towarzyszy dotkliwe pieczenie, i nie ma się co łudzić, że ustąpi to samo. Zapalenie pęcherza dotyka najczęściej kobiety, chociaż i w gronie mężczyzn infekcje dróg moczowych nie należą do rzadkości. Co wtedy robić? Można brać Cistat (strona producenta), naturalny suplement do walki z infekcjami pęcherza.

Co to jest Cistat ?


Skąd wiadomo, że pęcherz objęty jest infekcją? Osoba, która ma zapalenie pęcherza, na pewno o tym wie, ponieważ informuje ją o tym bardzo mocny ból w dole brzucha. Oddawanie moczu też jest bolesne, drogi moczowe pieką i swędzą, mogą też pojawiać się upławy. Najczęściej za zapalenie pęcherza odpowiada infekcja przeniesiona drogą płciową, prócz tego powiększona prostata, choroba nerek, zaburzenia gospodarki hormonalnej lub zakażenie na przykład podczas korzystania z publicznej toalety.

cistat

Na zapalenie pęcherza często przepisywane są antybiotyki, wiadomo jednak, że ich działanie jest bardzo silne, co może mieć później swoje przykre konsekwencje. Można więc zamiast silnych leków zastosować naturalny suplement jakim jest Cistat. Producent gwarantuje że jest on na tyle skuteczny, że w krótkim czasie infekcja znika, ale nie zostaje przy tym naruszona prawidłowa flora bakteryjna.

Jaki skład ma Cistat?


  • Żurawina – działa oczyszczająco na układ moczowy, likwiduje stany zapalne, chroni przed bakteriami, dostarcza ważnych witamin. Likwiduje bakterie E. coli, które zwykle są główną przyczyną zapalenia pęcherza.
  • Mącznica lekarska – bardzo skutecznie walczy z infekcjami, działa przeciwzapalnie, tworzy naturalną barierę ochronną. Usuwa też z organizmu wolne rodniki, które osłabiają organizm i przyczyniają się do rozwoju chorób.

Co musisz wiedzieć o Cistat ?

1.

Jak działa Cistat?

Cistat likwiduje przyczynę zapalenia pęcherza, usuwając z dróg moczowych wszystkie groźne patogeny. Łagodzi dolegliwości wywołane infekcją, usuwa ból, przywraca równowagę hormonalną. Po kilku dniach efekty są takie, że oddawanie moczu już nie boli i nie ma tak częstej potrzeby korzystania z toalety. Bez problemu da się też zapanować nad pęcherzem – stan zapalny prowadzi zwykle do nietrzymania moczu, co jest dodatkową, bardzo krępującą dolegliwością związaną z tą chorobą.

2.

Czy Cistat jest bezpieczny?

Nie ma żadnych wątpliwości, że składniki użyte do produkcji tabletek Cistat mają cenne prozdrowotne właściwości, co zostało potwierdzone w wielu badaniach. Dawki są dobrane tak, by nie przekraczać zalecanych norm, więc jeśli nie przekracza się zalecanej liczby tabletek, nie powinny się pojawić jakiekolwiek negatywne reakcje organizmu.

3.

Jak przyjmować Cistat?

Kuracja trwa 30 dni. Tabletki należy brać codziennie, a dokładna dawka podana jest w ulotce preparatu. Po pierwszym dniu powinna być już odczuwalna choć niewielka poprawa, jeśli jednak stan jest poważniejszy, można suplementację wydłużyć o dodatkowy miesiąc.

Cistat Opinie

Cistat Cena, Skład, Działanie, Efekty

„Przez kilka lat infekcje pęcherza bez przerwy nawracały, najczęściej tuż przed miesiączką albo gdy poszłam na basen czy do sauny, gdzie przecież łatwo się czymś zarazić. Parę razy dostałam antybiotyki, ale zawsze po takiej kuracji musiałam się leczyć na żołądek, no to w końcu postanowiłam znaleźć jakieś lepsze rozwiązanie. Czytając o naturalnych metodach trafiłam na Cistat, a moje doświadczenia z nim są jak najbardziej pozytywne – po kilku dniach ból pęcherza się skończył, tak samo jak nietrzymanie moczu. Od ponad pół roku mam spokój.”  Karolina z Gdyni

Opinii w tym tonie jest znacznie więcej. Klienci, którzy zdecydowali się na tabletki Cistat, są zwykle zadowoleni z działania suplementu i chwalą jego naturalny skład, który działa szybko i bez efektów ubocznych.

Gdzie można kupić Cistat? Jaka cena?

Producent oferuje teraz promocyjną cenę tabletek Cistat – 159 zł zamiast 318 zł.

Cistat można zamówić na stronie producenta, która jest jedynym miejscem sprzedającym legalnie oryginalne tabletki. Producent przestrzega przed zamawianiem Cistatu w innych sklepach – dystrybucja prowadzona jest tylko w jednym miejscu, więc zamawiając tabletki na Allegro czy eBayu kupuje się po prostu podróbki.

pl_PLPolski