Problemy z podwyższonym cholesterolem i układem krążenia ma coraz więcej osób. To zwykle wynik złej diety, dlatego często zbijanie cholesterolu zaczyna się właśnie od zmian w jadłospisie, gdy jednak sama dieta nie wystarcza, konieczna może być dodatkowa suplementacja. Cardition to właśnie takie tabletki – stosować może je każda dorosła osoba. W jaki sposób mogą one pomóc w walce z podwyższonym cholesterolem?

Najskuteczniejsze i Najczęściej Wybierane Produkty Na Cholesterol i Układ Krwionośny 


#
ravestin

Ravestin

Ravestin zmiejsza poziom cholesterolu, wspiera układ krwionośny i udrażnia żyły  jest  to najczęsciej kupowany produkt przez osoby po 45 roku życia.

5 z 5 gwiazdek

#
a-cardin

A-cardin

A-cardin to jedna z najlepszych metod na walkę z nadciśnieniem i chorobami układu krążenia także idealny sposób na poprawę pracy serca i ogólną poprawę zdrowia.

5 z 5 gwiazdek

#
presure cardio

Presuren cardio

Presuren Cardio jest to nowoczesny suplement diety przeznaczony do walki z nadciśnieniem. Więcej o jego działaniu dowiesz się na stronie producenta.

5 x 5 gwiazdek

Cardition


cardition

Mówiąc o cholesterolu, większość ludzi ma na myśli jego szkodliwą frakcję, czyli LDL. Cholesterol jako taki nie jest bowiem wcale zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia, wręcz przeciwnie, jest potrzebny do budowania nowych komórek czy produkcji ważnych hormonów. Ma dwie frakcje, i to właśnie zaburzenie proporcji pomiędzy nimi jest przyczyną kłopotów ze zdrowiem.


Nadmiar złego cholesterolu sprawia bowiem, że w żyłach krążą różne szkodliwe substancje, które osadzają się na ich ściankach, tworząc w ten sposób groźne zakrzepy. Każda taka blaszka blokuje swobodny przepływ krwi, co negatywnie odbija się na kondycji całego organizmu.

Jak działa Cardition?Rolą tabletek Cardition jest to, by owe blaszki usuwać z naczyń i przywrócić normalny przepływ krwi. Stężenie złego cholesterolu spada, za to ten dobry cholesterol utrzymuje się na optymalnym poziomie. Tabletki Cardition pomagają dzięki temu zapobiegać udarom, zawałom i miażdżycy, a badania krwi przynoszą poprawę wyników, przede wszystkim tych dotyczących stężenia cholesterolu zupełnie jak a-cardin

Dodatkowe działanie Cardition

Tabletki Cardition działają już od pierwszego użycia. Dzięki nim zachodzą w organizmie zmiany prowadzące do tego, by cholesterol odzyskał prawidłowe proporcje, a układ krążenia działał bez zarzutu. Tabletki Cardition to wyjątkowo skuteczny produkt chroniący żyły i zapobiegający miażdżycy.

Składniki tabletek Cardition

1.


Skład tabletek Cardition to fitosterole, odpowiednio dobrane pod kątem ich wpływu na poziom cholesterolu. Dlaczego właśnie fitosterole? Są to substancje pochodzenia roślinnego, o budowie podobnej do ludzkiego cholesterolu. Dostarczone do organizmu usuwają od razu nadmiar cholesterolu LDL, przywracając pożądaną równowagę. Regularne przyjmowanie fitosteroli sprawia, że zły cholesterol wchłania się w znacznie mniejszych ilościach i nie osadza się w żyłach pod postacią blaszek miażdżycowych.

2.

Fitosterole znajdują się w roślinach, jednak dieta nie zawsze skomponowana jest tak, by dostarczyć ich w wystarczającej ilości. Suplement Cardition  nadrabia te braki, i czyni to bez szkody dla zdrowia – składniki tabletek po wykonaniu swojego zadania są szybko usuwane z organizmu.

Kto może przyjmować Cardition?

Tabletki Cardition przeznaczone są dla osób dorosłych. Zaleca się je przede wszystkim osobom, które mają problemy z wysokim cholesterolem, ale wolno je przyjmować także profilaktycznie, by nie dopuścić do pogorszenia się wyników. Cardition można łączyć z innymi suplementami, należy jednak zwrócić uwagę na składy – jeśli dodatkowe tabletki też zawierają fitosterole, bezpieczniej będzie z nich zrezygnować i pozostać tylko przy Cardition.

Osoby stosujące leki na receptę mogą swoją suplementację skonsultować z lekarzem.

Jak przyjmować tabletki Cardition?

Cardition to suplement, który należy przyjmować codziennie. Rano i wieczorem należy połknąć po jednej tabletce, koniecznie podczas jedzenia posiłku. Tabletkę popijamy szklanką wody. Nie należy przyjmować jednocześnie dwóch tabletek ani zmieniać pór suplementacji, złym pomysłem jest także zwiększanie poszczególnych dawek – nie przyczyni się to wcale do szybszego efektu kuracji.

Zalecany okres suplementacji to jeden miesiąc – po tym czasie stężenie złego cholesterolu powinno się obniżyć. Jeśli wyniki w dalszym ciągu nie są w normie, kurację wydłużamy o kolejne dwa miesiące, dla osób z wyjątkowo złymi wynikami polecana jest kuracja półroczna.

Cardition Cena

Cena tabletek Cardition to  zależy od wyboru pakietu. Pojedyncze opakowanie tabletek jest najdroższe pod kątem ceny jednostkowej i kosztuje 137zł, dlatego opłaca się zamówienie większego pakietu – jedno lub trzy opakowania są wtedy darmowe. Za przesyłkę nie płaci się nic.

Gdzie można kupić tabletki Cardition?

Cardition  jest dostępny wyłącznie w internecie, apteki stacjonarne nie zajmują się jego dystrybucją. Najbezpieczniejszy jest serwis producenta Cardition , jedyne oficjalne miejsce sprzedaży tabletek – na innych serwisach, gdzie czasami można trafić na oferty tego suplementu, sprzedawane są głównie podróbki. 

pl_PLPolski