Ciśnienie krwi zawsze powinno być w normie, jednak choroby układu krążenia są coraz powszechniejsze. Czym grozi nadciśnienie? Nieleczone, w końcu doprowadzi do zawału serca albo udaru, nie mówiąc już o takich dolegliwościach jak ból głowy, chroniczne zmęczenie albo bezsenność. Czy Cardio 9 może pomóc unormować ciśnienie krwi? www.Cardio-9.pl

Typowe objawy dla nadciśnienia to tępy ból głowy, zaburzenia wzroku, zawroty głowy, drętwienie kończyn, duszność, ucisk w okolicy serca, krwawienie z nosa, przewlekłe zmęczenie, trudności z zasypianiem. Jednak spora część osób z nadciśnieniem nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że choruje, bo albo nie odczuwa tych dolegliwości, albo bierze je za symptomy czegoś innego niż choroba serca.

Co to jest Cardio 9  ?


cardio-9

Typowe objawy dla nadciśnienia to tępy ból głowy, zaburzenia wzroku, zawroty głowy, drętwienie kończyn, duszność, ucisk w okolicy serca, krwawienie z nosa, przewlekłe zmęczenie, trudności z zasypianiem. Jednak spora część osób z nadciśnieniem nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że choruje, bo albo nie odczuwa tych dolegliwości, albo bierze je za symptomy czegoś innego niż choroba serca.


Cardio-9

Dlatego warto obserwować swój organizm i jeśli występują objawy związane z nadciśnieniem, można sobie pomóc stosując Cardio 9, czyli suplement przeznaczony dla osób, które chciałyby wzmocnić swój układ krążenia. Jak podaje producent preparatu Cardio-9 pozytywnie przeszedł testy jakości i skuteczności – wykazano, że u większości osób przyjmujących ten preparat doszło do normalizacji ciśnienia tętniczego i ograniczono ryzyko wystąpienia arytmii oraz zakrzepicy żył.

Cardio9 jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie powinny go używać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, chyba że lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę.

Skład Cardio 9


Oto składniki użyte do wytworzenia Cardio-9:


  • Wyciąg z głoguUsuwa ze ścianek tętnic blaszki miażdżycowe, rozszerza naczynia krwionośne oraz poprawia ich elastyczność. Pozytywnie wpływa na pracę układu krążenia. Poprawia ukrwienie mięśnia sercowego. Niszczy wolne rodniki.
  • Wyciąg z melisyObniża ciśnienie krwi. Poprawia wydajność serca, łagodzi bóle głowy i likwiduje szumy uszne. Pomaga na stany lękowe i problemy z oddychaniem, ułatwia zasypianie i zmniejsza stres.
  • Wyciąg z chmieluNormalizuje pracę serca. Działa ochronnie na układ krążenia, zapobiegając takim chorobom jak udar czy zawał serca.Wyciąg z lipyZwiększa elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych.
  • Wyciąg ze skrzypuDostarcza ważnych flawonoidów, które wzmacniają komórki. Wzmacnia pracę serca. Usuwa z organizmu wolne rodniki.

Jak przyjmować Cardio-9?
Tabletki Cardio 9 będą skuteczne jedynie podczas prawidłowo przeprowadzonej suplementacji. Dawek zalecanych przez producenta nie wolno zwiększać. Kuracja powinna trwać co najmniej 30 dni.

Cardio-9 nie jest odpowiedni dla osób, które mają alergię na składniki znajdujące się w tabletkach. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy od razu przerwać suplementację.

Działanie Efekty Po Cardio 9

Korzyści z przyjmowania Cardio-9:

  • zdrowsze serce
  •  ciśnienie w normie
  •  skuteczniejsza obrona immunologiczna całego organizmu
  •  niższe ryzyko zawału i udaru
  • brak skoków ciśnienia

Jakie opinie ma Cardio 9?

Bardzo wiele osób skorzystało już z Cardio 9 i najczęściej ich doświadczenia z tym suplementem były pozytywne. Klienci chwalą Cardio 9 głównie za naturalny skład – w tabletkach nie ma żadnej szkodliwej chemii, która niszczyłaby wątrobę albo żołądek, a normalizacja ciśnienia przebiega bardzo łagodnie. Wiele osób dodaje, że podczas kuracji poprawiła się także odporność organizmu na różnego rodzaju infekcje wirusowe lub bakteryjne.

Cardio 9 Cena

Cardio 9 kosztuje 278 złotych, ale producent sprzedaje obecnie swój suplement za dużo niższą cenę – jedno opakowanie Cardio-9 można nabyć za 139 zł.

Gdzie zamówić Cardio 9?

Tak niska cena Cardio 9 jest możliwa dlatego, że jedynym dystrybutorem tabletek jest  producent. Zamówienie składa się na stronie internetowej producenta, wypełniając krótki formularz i potwierdzając chęć zakupu Cardio 9 podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem firmy.

Producent przestrzega, by nie zamawiać Cardio 9 w innych sklepach oraz na serwisach aukcyjnych typu Allegro, ponieważ są to w większości bezwartościowe tabletki, które nie działają tak jak oryginalny suplement. Cardio 9 nie jest też sprzedawany w aptekach czy sklepach zielarskich.

pl_PLPolski