Nietrzymanie moczu to poważny problem zdrowotny. Do tego strasznie wstydliwy, bo nie można zapanować nad fizjologią własnego organizmu. Leczenie tej przypadłości jest bardzo trudne i przez długi czas tylko operacja mogła rozwiązać ów problem. Dzisiaj pacjenci mają do dyspozycji Uronal, suplement diety z naturalnych składników. www.Uronal.pl

Uronal na nietrzymanie moczu


uronal

NTM, czyli nietrzymanie moczu, nazywane jest czasem „kobiecą przypadłością”, bo to głównie kobiety skarżą się na takie zaburzenie. Ale i u mężczyzn NTM występuje, przede wszystkim jako skutek zapalenia prostaty bądź choroby pęcherza. Nie jest to niebezpieczna choroba, ale wywołuje ogromny dyskomfort, bo niekontrolowane wydalanie moczu może wystąpić w każdej chwili, nawet przy bardzo niewielkim wysiłku.

Za nietrzymanie moczu odpowiadają osłabione mięśnie dna miednicy. Można próbować je wyćwiczyć, ale to nie zawsze pomaga. Jak pisze producent preparatu Uronal ma w swoim składzie substancje aktywne pobudzające mięśnie do pracy, dzięki czemu po zakończeniu kuracji układ moczowy może znowu funkcjonować normalnie.

Uronal Skład


Jakie składniki ma Uronal?

  • ŻurawinaWspiera cały układ moczowy, niszczy bakterie oraz grzyby odpowiedzialne za rozwój chorób, wzmacnia mięśnie podtrzymujące pęcherz, reguluje ciśnienie krwi.
  • Ziele pokrzywyUsuwa z układu moczowego bakterie oraz toksyny. Bardzo pomaga przy wszelkich chorobach pęcherza. Ułatwia prawidłowe oddawanie moczu. Zwiększa odporność i chroni układ moczowy przed infekcjami.
  • Pestki dyniPomagają przy leczeniu chorób układu moczowego. Przyspieszają wydalanie kwasu szczawiowego, dzięki czemu w nerkach nie tworzą się kamienie. Dostarczają mnóstwa witamin i kwasów tłuszczowych, co pozwala utrzymać układ moczowy w idealnej kondycji.

Jak działa Uronal?Uronal poprawia działanie układu moczowego, chroni i oczyszcza nerki, wzmacnia mięśnie dna miednicy. Z każdym dniem kuracji pacjent odzyskuje coraz większą kontrolę nad pęcherzem, parcie na cewkę moczową się zmniejsza, znika ból w dolnej części brzucha, nie dochodzi do kolejnych infekcji. Jak zapewnia producent, Uronal ma bardzo pozytywny wpływ na pracę pęcherza oraz kondycję mięśni, a kuracja przebiega w sposób niezagrażający zdrowiu.

Już od pierwszego dnia suplementacji można zauważyć u siebie poprawę. Większość osób stosujących Uronal przyznaje, że bardzo szybko doszło do złagodzenia objawów związanych z nietrzymaniem moczu, a efekty te utrzymały się mimo odstawienia suplementu po zakończeniu kuracji. Można podczas kuracji wykonywać także ćwiczenia Kegla wzmacniające mięśnie, co przyspieszy działanie suplementu.

Jak dawkować Uronal?Uronal przyjmowany jest doustnie. Tabletkę bierze się tylko raz dziennie, przez minimum miesiąc, w cięższych przypadkach suplementację można wydłużyć. Dziennej dawki suplementu nie wolno samodzielnie zwiększać.

Uronal jest bezpiecznym produktem z naturalnych składników, ale w przypadku alergii na te składniki z kuracji trzeba zrezygnować. Uronal nie jest też zalecany ciężarnym i karmiącym matkom. Osoby przyjmujące inne leki na choroby pęcherza powinny się skonsultować z lekarzem.

Uronal OpinieSkład Uronalu nie budzi zastrzeżeń, a producent zapewnia o wysokiej skuteczności swojego preparatu. Jak jednak wygląda to w praktyce? Sugerując się wypowiedziami użytkowników na forach internetowych można uznać, że Uronal rzeczywiście pomaga przy nietrzymaniu moczu. Bardzo dużo osób przyznaje, że podczas kuracji znacząco zmniejszyła się częstotliwość niekontrolowanych wycieków moczu, a po pewnym czasie udało się całkowicie rozwiązać ten problem. Do tego suplement szybko łagodzi ból oraz pieczenie w okolicy cewki moczowej.

Jeśli zaś chodzi o badania konsumenckie, to 9 na 10 osób potwierdza, że Uronal spełnił ich oczekiwania w zakresie zapobiegania nietrzymania moczu.


Uronal Cena

Cena Uronal to 137 złotych za jedno opakowanie.

Jak zamówić Uronal?

Do zakupienia Uronalu nie jest potrzebna recepta. Tabletki nie są jednak dostępne w aptekach czy drogeriach, a jedynie na stronie internetowej producenta. Na stronie trzeba wypełnić formularz zgłoszenia, podając dokładne dane teleadresowe oraz sposób płatności. Możliwe jest zamówienie tabletek za pobraniem. Producent przestrzega też, by nie korzystać z ofert innych sklepów czy serwisów aukcyjnych, ponieważ legalna dystrybucja ogranicza się tylko do tej jednej strony internetowej.

bg_BGБългарски