Be Lover Gel Cena, Działanie – Żel intymny Na Bazie Wody

Rozbudź Swoje Libido

Popraw Swoje Życie Seksualne =>

by Mark

8 lipca, 2020

Be Lover Gel to żel intymny który cieszy się dużym powowdzeniem wśród lubrykantów i do nabycia jest na stronie sklepu intymnego WWW. INTYMNOŚĆ.PL

Be Lover to żel pełniący rolę lubrykantu podczas zbliżenia seksualnego. Be Lover gwarantuje bardzo głębokie nawilżenie, jednak nie zostawia tłustych śladów ani nie wywołuje nieprzyjemnego uczucia lepkości. Żel można stosować zarówno podczas klasycznego stosunku płciowego, jak i w trakcie stosunku analnego albo podczas zabaw z użyciem zabawek erotycznych.

Be Lover Gel - Żel Intymny


be lover gel

Żel Be Lover opracowano tak, by w jak największym stopniu przypominał naturalne nawilżenie narządów płciowych i posiadał takie samo pH co organizm człowieka. Bezpieczeństwo żelu zapewniają atesty dermatologiczne i ginekologiczne.

Preparat nadaje się także do stosowania razem z prezerwatywą. Został opracowany na bazie wody i od żeli silikonowych różni się przede wszystkim tym, że łatwiej je zmyć z ciała lub pościeli, w dodatku żel wodny ma delikatniejszą konsystencję.

Warto Przeczytać: vitaldermax

Be Lover Gel Stosowanie

Kiedy warto stosować żel Be Lover? Preparat będzie przydatny zawsze wtedy, gdy organizm kobiety podczas stosunku seksualnego nie produkuje wystarczająco dużej ilości wydzieliny, która ułatwia zbliżenie.

1.

Jak stosować żel intymny ?

Problem suchości w pochwie dotyczy aż 30 procent kobiet, dlatego właśnie opracowano specjalne żele intymne łagodzące ten problem można też spróbować tabletek na zwiększenie libdo co poprawi jednocześnie nawilżenie pochwy.Poza tym, żel nie tylko zapewni odpowiednie nawilżenie narządów płciowych, ale będzie jeszcze przy tym wzmagać doznania seksualne. Be Lover jest całkowicie bezzapachowy, nie ma smaku ani własnego koloru. Podczas jego stosowania zapewnia całkowitą higienę.

2.

Żel nawilżający be lover gel  co jeszcze musisz wiedzieć

Żel można także stosować podczas zwykłego masażu ciała. Nie ma także przeciwwskazań co do tego, by stosować żel Be Lover równolegle z innymi preparatami, na przykład z maścią na potencję dla mężczyzn. Żel nie straci w takiej sytuacji swoich właściwości, a nawet może wzmocnić działanie innych specyfików stosowanych w sypialni.

3.

Jak często używać żel intymny be lover gel ?

Żel intymny można stosować praktycznie bez żadnych ograniczeń. Nie ma żadnych wytycznych co do wieku kobiety, podobnie jak można używać żelu kilka razy w ciągu jednej nocy, w dodatku w dowolnych ilościach. Żel będzie także chronił narządy intymne przed otarciami w trakcie stosunku seksualnego. Na co dzień powinno się przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Warto Przeczytać: Ovashape krem opinie

Be Lolver Gel Cena

Ile Kosztuje jedno opakowanie żelu intymnego ?

Be lover gel kosztuje 29,90 zł za jedno opakowanie. Można go jednak kupić w pakiecie trzech opakowań gdzie wtedy cena za jeden wychodzi o wiele taniej. Są także promocje których warto nie przeoczyć.


be lover gel cena
Leave a Repl​​​​​y

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
error: Content is protected !!
pl_PLPolski