Aqua Disiac to  perfumy z feromonami które cieszą się dużą popularnością i bardzo ułatwiają nawiązywanie relacji między kobietą a mężczyzną. Pewnie nie raz już słyszeliście o feromonach i ich działaniu, dzisiaj właśnie napiszemy o tym trochę wiecej. www.Aqua-Disiac.pl

Aqua DisiacAqua Disiac

Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że o tym, czy ktoś się komuś podoba czy nie, decyduje wzrok. To nie do końca prawda, bo decydującą rolę w tym procesie odgrywa zmysł węchu. Każdy z nas posiada swój własny, unikalny zapach i to właśnie on przyciąga seksualnych partnerów. Najważniejsze w tym zapachu są feromony, ale w codziennym życiu większość ludzi na własne życzenie pozbywa się ich zbawiennego wpływu, stosując antyperspiranty, żele do kąpieli, perfumy czy balsamy do ciała. Oczywiście trudno zrezygnować z higieny osobistej na rzecz zachowania feromonów, ale można zastosować preparaty, które wzmocnią ich działanie.Tak właśnie działa Aqua Disiac specyfik przygotowany dla mężczyzn, którzy chcieliby poczuć się bardziej męsko i atrakcyjnie.

Aqua Disiac Skład, Działanie?Aqua Disiac zawiera w swoim składzie mocno stężoną dawkę feromonów – mimo że uzyskano je w chemicznych laboratoriach, to jednak działają dokładnie tak samo jak te wydzielane naturalnie przez ludzki organizm. W Aqua Disiac skupiono się przede wszystkim na tych feromonach, które odpowiadają za zdolności przywódcze oraz za pociąg seksualny.

  1.  W preparacie można znaleźć Alfa Androstenol, Beta-Androstenol, Alfa androstenon oraz Androstadienon. Ten pierwszy odpowiada za to, że otoczenie zaczyna postrzegać mężczyznę jako bardziej atrakcyjnego – dlatego Alfa Androstenol nazywany jest również feromonem popularności. Feromon ten wydziela sygnały chemiczne, które informują płeć przeciwną, że mężczyzna jest w pełni zdrowy i płodny.
  2. Beta-Androstenol to feromon zbliżony swoim działaniem do Alfa Androstenolu, ale działa bardziej intensywnie i sprawia, że kobiety postrzegają mężczyznę za osobę godną zaufania.
  3.  Androstenon to feromon, który odpowiada za napięcie seksualne – jeśli stężenie tego feromonu jest duże, znacznie łatwiej jest zwrócić uwagę potencjalnej partnerki.
  4. Ostatni składnik – androstadienon – nazywany jest feromonem miłości. Feromon ten zachęca kobiety do bliższego związania się z mężczyzną, pozwala też utrzymywać przyjazne relacje z innymi mężczyznami. Wszystkie te cztery feromony zamknięte w Aqua Disiac wzbogacone są dodatkowym zapachem perfum. Specyfik stosuje się dokładnie tak samo, jak konwencjonalne perfumy.

Aqua Disiac OpinieWiele się mówi ostatnio o feromonach ich działaniu  i skuteczności nie inaczej jest z Aqua Disiac  który wyróznia się skutecznością na tle innych feromonów i nie trzeba nic tutaj udowadniać tylko poczytać na forach internetowych i portalach dla mężczyzn. Jednak najlepszym sposobem na  wystawienie opini i sprawdzeniu czy działą jest zastosowanie samemu. Jeśli i tak czytasz ten artykuł to szukasz jakiś skutecznych feromonów i właśnie aqua disiac może być właśnie odpowiedni dla ciebie.

Aqua Disiac  Cena

Jak zapewnie wiesz feromony i perfumy z feromonami nie należa do najtańszych szczególnie jak zależy nam na wysokiej jakości produkcie.Nie inaczej jest z aqua disiac, nie należy do najtańszych bo jego cena to 399 zł jednak jest poprostu skuteczny. Dobra wiadomość jest taka że korzystając z promocji producenta można go nabyć w rewelacyjnej cenie 199zł.

pl_PLPolski